içinde

Biconomy (BICO) Bugün Binance Platformunda Listelenecek

Biconomy (BICO), 9 Aralık bugün Binance kriptopara borsasında listelenecek. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

Binance, Biconomy’yi (BICO) listeleyecek ve 2021-12-09 06:00’da (UTC) BICO/BTC, BICO/BUSD ve BICO/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak BICO yatırmaya başlayabilir.
  • BICO için para çekme işlemleri 2021-12-10 06:00’da (UTC) açılacaktır.

Not: Belirtilen para çekme süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar, para çekme sayfasından gerçek süreyi görebilir.

Biconomy (BICO) Nedir?

Biconomy, geliştiricilere plug-and-play bir geçiş altyapısı sunar. BICO, ödülleri almak için stake edilebilen yerel yönetim tokenidir. Biconomy, Web 3.0’ı sorunsuz ve yaygın hale getirmek için geliştirilen çok zincirli işlem altyapısıdır. Biconomy’nin tak ve çalıştır API’leri sayesinde, merkeziyetsiz uygulamalar yani dApp’ler, kripto bilgisi ve deneyimi ne olursa olsun herkes tarafından erişilebilir hale gelir.

Biconomy, gazsız işlemler, anında zincirler arası transferler ve esnek gaz ödeme seçenekleri gibi özellikler aracılığıyla blockchain baş ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Kullanıcılar, cüzdanlarını herhangi bir dApp’e bağladıkları, herhangi bir zincir veya L2/rollup’taki fonlarına anında eriştikleri ve tamamen gazsız bir deneyimin keyfini çıkardıkları basit bir çoklu zincir deneyimi bekleyebilirler.

Official Website: https://www.biconomy.io/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Ubisoft

Ubisoft, Quartz Platformunu Kurarak NFT’lere Adım Attı

Arbitrum

MetaMask ile Varlıklarınız Arbitrum’a Nasıl Köprülenir?