in ,

BENQI (QI), Binance’te Listelendi: BENQI Nedir?

Binance

BENQI (QI), bu sabah (15 Kasım) TSİ 11:00’de QI/BTC, QI/BNB, QI/BUSD ve QI/USDT işlem çiftleri ile Binance’te listelendi.

Yatırımcılar, artık Binance üzerinden QI alım-satım yapabilir. Ancak Binance’ten QI’lerinizi başka yere çekmek, aktarmak için yarın (16 Kasım) TSİ 11:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

BENQI (QI) Nedir?

BENQI, Avalanche üzerine kurulmuş bir borç verme ve borç alma protokolüdür. QI, kullanıcıların ağ yönetimine katılmalarını, likidite sağlama ve stake etme karşılığında ödüller kazanmalarını sağlayan protokolün yönetim token’ıdır.

BENQI (QI) Nasıl Alınır?

BENQI ile trade edebilmeniz için öncelikle bir Binance hesabınız olmalı. Daha önce bir Binance hesabı oluşturmadıysanız aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Oluşturduğunuz hesabınıza para transfer ettikten sonra QI ile alım-satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Temel Analiz

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) Teknik Analizi | 15 Kasım 2021

Shiba Inu (SHIB)

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi | 15 Kasım 2021