in

Bemil CMO’su Mr An Ly ile AMA Etkinliği

Bemil projesi CMO’su Mr An Ly 25 Ekim 2021 Pazartesi Türkiye saati ile 20.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Mr An Ly, CMO of Bemil project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Monday, October 25, 2021 at 20.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Raphael: Merhaba Mr An Ly ???? bu güzel topluluğumuza hoş geldiniz! nasılsınız?

Hello Mr An Ly ???? Welcome to our lovely community! How are you doing?

Mr An Ly: Merhaba Raphael, beni KoinSaati topluluğuna davet ettiğiniz için teşekkürler, çok iyiyim. Burada olduğum için heyecanlıyım.

Hi Raphael, thanks for inviting me to the KoinSaati community, I’m doing great. Excited to be here.

Raphael: Bu akşam sizi burada ağırlamaktan dolayı çok heyecanlıyız ???? Hazırsanız başlayalım mı?

We are very excited to host you here this evening as well ???? Let’s start if you are ready?

Mr An Ly: Evet, hadi yapalım.

Yes, let’s do it.

Raphael: Merhaba Arkadaşlar,
BEMIL projesinden Mr An Ly, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Mr An Ly, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/koinsaati/status/1452227082428329994) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/Bratuu ve https://twitter.com/BEMILCoin hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,
Mr An Ly, from the BEMIL project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Mr An Ly, thank you for accepting our invitation to answer the questions about the BEMIL project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Mr An Ly answer our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Mr An Ly will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/koinsaati/status/1452227082428329994) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/Bratuu and https://twitter.com/BEMILCoin Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Raphael: S1- BEMIL, çok ilgi çekici bir oyun projesi olarak karşımıza çıkıyor. BEMIL projesinin ortaya çıkış hikayesini çok kısa sizden dinleyebilir miyiz?

Q1- BEMIL is a very interesting game project. Could you briefly explain how the BEMIL project came to life?

Mr An Ly: BEMIL fikrinin hayata geçtiği zamanlarda çok fazla Rol Play Oyunu vardı ve tıkla-kazan, free-to-earn hatta oyna-kazan gibi oyunlar vardı. Pazar, kazanmak için oynandığı iddia edilen birçok oyunla o kadar sulandı ki. Bu aynı zamanda Covid’in insanların hayatlarını en çok mahvettiği zamandı. İşler kaybedildi. Ailelerin gelirleri büyük ölçüde etkilendi. Bu yüzden insanların hayatlarını iyileştirmek için bazı değişiklikler yapmaya karar verdik.

BEMIL, insanlara günlük yaşamlarını iyileştirme şansı vermek için doğdu. Oyna-kazan oyunu, aynı zamanda eğlenceyi oyuna geri getiriyor. Oyuncular BEMIL’i ikinci bir iş olarak gördüler. Birçok insan, ana iş haline getirdi. 2020’nin sonlarında başlayan oyun, 31 Ağustos’a kadar 15.000’in üzerinde aktif kullanıcısı ve günlük %5,7’lik güçlü büyüme oranıyla resmi olarak ilk kez Temmuz sonunda piyasaya sürülmesinden bu yana inanılmaz bir büyüme kaydetti.

At the time the idea of BEMIL came to life, there were so many Role Play Games, and games like click to earn, free to earn, even play to earn games. The market was so diluted with many games that were claimed to be played to earn. This is also the time that Covid wrecks people’s lives the most. Jobs were lost. Family incomes are affected heavily. So we decided to make some changes to improve people’s lives.

BEMIL was born to give people the chance to improve their daily lives. A Play to Earn game that does pay out, at the same time putting the fun back into the game. Players have considered BEMIL as a second job. With many people, it becomes the main job. Started in late 2020, the game has been under amazing growth since it was first officially released at the end of July, with over 15,000 active users by August 31th and robust growth rate of 5,7% per day.

Raphael: Wow çok ilham verici bir hikaye????????İnsanların beğendiği bir oyunu nasıl oynayabildiği, bunu yaparken gelir elde edebilmesi ve hatta bunu kendilerine 2. iş haline getirebilmesi inanılmaz!

Wow, it is very inspiring story????????It is amazing how people can play a game that they like, earn income while doing it and even make it as 2nd job for themselves!

Raphael: S2- “BEMIL, daha önce hiç bir NFT oyununda görmediğiniz özelliklere sahiptir” şeklinde iddialı bir söyleminiz var. Bemil’in diğer oyunlardan farklı olmasını sağlayan benzersiz özelliklerini bize anlatabilir misiniz?

Q2- You have an assertive statement that “BEMIL has features which you have never seen in a NFT game before”. Can you explain to us what are the BEMIL’s unique features that make it different from other games?

Mr An Ly: Evet, son zamanlarda kaç tane NFT oyununun çıktığı çok dikkat çekici
Bugün piyasada birçok türde Oyna-Kazan oyunu var. Her türün kendi güçlü yönleri var. BEMIL ile, oyunculara en iyi oyun deneyimini sunmak için çekici oyun yapısı oluşturarak ve güncelleyerek oyunculara odaklanıyoruz.
Oyun yapımcılarına baktığımızda, oyun içeriğine ve oyunlarımızın getirdiği eğlenceye çok odaklanmış durumdayız. Ayrıca, oyuncular bu eğlenceden ödüllendirilir.

Ek olarak, çoğu BEMIL oyuncusu kripto trader’ı değil, bu nedenle oyuna daha fazla odaklanırlar ve oyunumuza daha uzun süre yatırım yapma eğilimindedirler. Bu da bizi diğer NFT oyunlarından farklı kılıyor.

Kripto oyuncularının sayısı sınırlıdır, oysa geleneksel oyun oyuncuları fazladır, bu nedenle oyuna sürekli olarak yeni oyuncular katıyoruz.

Yes, it’s very noticeable of how many NFT games been out there recently
There are many types of Play 2 Earn games on the market today. Each type has its own strengths. With BEMIL, we focus on the gamers by building and updating attractive game play to bring the best gaming experience to the players.
Coming from game makers, we are very focused on game content and the entertainment that our games bring. Furthermore, players are rewarded from this entertainment.

In additions, most BEMIL players are non-crypto traders, so they focus more on the game play, and tend to invest in our gaming longer. So this separated us from other NFT game out there.

The number of crypto players are limited, whereas traditional game players are many, so we constantly get new players to join the game.

Raphael:Evet çılgınca! Oyununuzu bugün kontrol etmek için google play store’dan indirdim ve çok eğlenceli olduğunu söylemeliyim ???? başta neler olduğunu anlamak zordu ama iyi bir “nasıl oynanır” tutorial’ınız var ve oyununuzun bağımlılık yapan bir tarzı var, buradaki herkesin kontrol etmesini ve oynamasını öneriyorum!

Yeah it is crazy! I downloaded your game from google play store today to check it out, and I must say it is very fun ???? At first it was hard to understand what is going on, but you have a good “how to play” tutorial and your game has that addictive style, I suggest everyone here to check it out and play!

Raphael: S3- NFT ‘ler kripto para dünyasında çok büyük ilgi gören bir yapıya sahipler. BEMIL projesi sayesinde, Oyun ve NFT dünyasının nasıl bir gelişim gösterebileceğini düşünüyorsunuz?

Q3- NFTs attract a lot of attention in the crypto world. How can the BEMIL Project help to develop the Game and NFT World?

Mr An Ly: BEMIL ekibinde yaklaşık 35 kişi var. Oyun tester’ı, kalite kontrol, sanat tasarımcısı, animasyonlar ve elbette oyun geliştiricileri gibi farklı roller var. Böylece oyun deneyimini geliştirebiliriz.

BEMIL, geleneksel mobil oyun dünyası ile kripto NFT oyun dünyası arasında bir köprü görevi görecek. Platformun mobil oyunu, oyna-kazan mekanizmasına, NFT varlıklarına ve bağımlılık yapıcı bir oyuna sahip olacak, becerilerden yararlanacak ve rekabetçi bir ortam sunacak.

We have about 35 people dedicated to BEMIL. There are different roles, like game tester, quality check, art designer, animations and of course developers. So that we can improve gaming experience.

BEMIL will serve as a bridge between the traditional mobile gaming world and Crypto NFT gaming. The platform’s mobile game will have a play-to-earn mechanism, NFT assets, and addictive gameplay, leveraging skills and offering a competitive environment.

Raphael: Bu kadar kalifiye ve özverili bir ekibiniz olduğunu duymak çok güzel ???????? Geleneksel mobil oyun dünyası ile kripto NFT oyun dünyası arasında köprü olma yolculuğunuzda iyi şanslar.

It is very nice to hear that you have such plenty of qualified and dedicated team ???????? Good luck on your journey to be a bridge between traditional mobile gaming world and crypto NFT gaming.

Raphael: S4- BEMIL platformunda pek çok oyun ile karşılaşmaktayız. Bu oyunlar hepimizin severek oynayabileceği mobil oyunlar şeklinde tasarlanmış. Başka platformlarda oyun oynayan kullanıcılara yönelik, BEMIL projesini geliştirmeyi ve genişletmeyi düşünüyor musunuz?

Q4- There are many games on the BEMIL platform. These games are designed as mobile games that we can all enjoy playing. Do you plan to develop and expand the BEMIL project for users who play games on other platforms?

Mr An Ly: PC yerine mobil sürüme sahip olmamızın nedeni, oyuncuların her an cep telefonlarını taşıyabilmeleri, oyunu her zaman, her yerde oynayabilmeleri, siz oyundayken diğer oyuncularla paylaşımın ve sohbet etmenin kolay olmasıdır. Her kişi en fazla 2 telefona 2 oyun hesabına sahip olabilir. Dahası, telefonu olmayan birini görmek zor. Böylece oyunu oynamak için daha fazla oyuncu bulabiliriz.

Becoin için madencilik yapmak istiyorlarsa oyuncunun çevrimiçi olması gerekir, o zaman oynamak için bir PC/Konsol kullanıyorsanız, her gün çevrimiçi olabilirsiniz ve bu diğer Mobil oyuncular için adil değil.

The reason we are having mobile version and not PC is that players can carry mobile around any time, they can play the game any time, any where, it’s easy to share and converse with other player while you in the game. Each person can own up to 2 phones, that 2 game accounts already. More over, it’s hard to see anyone without a phone. So we can get more players to play the game.

Player need to be online if they want to mine for Becoin, then if you use a PC/Console to play, you can online day by day and that’s not fair with other Mobile-player.

Raphael: Evet, dünyanın her yerinde insanların bilgisayarlardan ziyade akıllı telefonlara erişimi var, bu yüzden bu kararın arkasındaki mantığı anlayabiliyorum. Umarım yakın zamanda BEMIL oyunu Türkçe dil desteğine de sahip olur ????????

Yeah, all around the world people have more access to smart phones than computers, so I can understand the logic behind this decision. I hope anytime soon BEMIL game will also have Turkish language support as well ????????

Raphael: S5- BEMIL ekosistemine ait BEM ve BeCoin’in var olduğunu görüyoruz. BEM ve Becoin farkı nedir? Kullanım amaçları nelerdir? Bemil oyuncuları ya da Bemil coin sahipleri, ne tür kazançlar ve avantajlar elde edecekler bunları anlatabilir misiniz?

Q5- We see there are BEM and BeCoin coins in the BEMIL ecosystem. What is the difference between BEM and BeCoin? What are their purposes? Can you tell us what are the gains and advantages of Bemil players or Bemil coin holders?

Mr An Ly: Becoin, Bemil’in iç ekosisteminde yer alan bir coindir, buna off-chain coin diyebiliriz. Oyuncular, USDT ile takas etmek için mümkün olduğunca çok Becoin almaya çalışırlar. BEM, BSC ağında USDT’nin yerini almak üzere oluşturulmuş bir token’dır. Oyuncunun oyuna başlamak için BeCoin satın alması için BEM’e ihtiyacı vardır ve oyuncular oyundaki öğeleri ve paketi satın almak için Becoin’e ihtiyaç duyduğundan, BEM’e olan talep her zaman yüksektir.

BEMIL ile kazanmanın birçok yolu var
İlk yol tabii ki yukarıda bahsettiğim kadar BECOIN almak.
Becoin kazanmamız gerekiyor, Becoin ile istikrarlı kazançlarınızı şu şekilde yapabilirsiniz:
– Oyun içi madencilik sistemini kullanma
– Altın ve BECOIN çalmak için diğer oyuncuların üslerine saldırmak
– Nadir eşyalar elde etmek ve pazarda satmak için Kristalleri sömürmek

Becoin oyuncusu ne kadar çok madencilik yapabilirse, o kadar çok kazanabilir, ayrıca daha fazla BEM takas edebilir.

BECOIN is an existing coin within BEMIL’s internal ecosystem, we can call it off-chain coin. Players try to get as many BECOIN as possible to exchange it with USDT. BEM is a token on Binance Smart Chain network, created to replace USDT. Player need BEM to buy BECOIN to start with the game, and since players need BECOIN to buy items and package in the game, so demand for BEM is always high.

There’re many ways to earn with BEMIL
The first way is of course to get as much BECOIN as I mentioned above
We need to earn BECOIN, you can make your stable earnings with BECOIN by:
– Using ingame mining BECOIN system
– Attacking other player’s bases to steal gold and BECOIN
– Exploiting Crystals to get rare items and sell on marketplace

The more BECOIN players can mined, the more the can earn, also the more BEM they can swap to.

Raphael: Açıklamaların için teşekkürler Mr An Ly! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Mr An Ly! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Raphael: S6- BEMIL platformunu kripto dünyası dışındaki oyunseverlere duyurmak için ne tür aksiyon planlarınız olduğunu merak ediyoruz. Oyunlarınızı tüm oyuncuların tanıması ve severek oynaması için yapacaklarınızı anlatabilir misiniz?

Q6- We are wondering what kind of plans you have in order to attract players from all over the world who don’t play crypto-based games? Can you tell us what you will do in order to make your games known and enjoyable to all players?

Mr An Ly: Oyuncularımızın çoğu kripto kökenli olmayan bir geçmişe sahip olduğu için, tüm topluluklardan/ülkelerden birçok geleneksel influencer’lar (KOLS) ile çalışıyoruz. Onların yardımıyla BEMIL’i küresel ölçekte yayabiliriz.

Daha önce de söylediğim gibi, oyuncuların oyun deneyimine odaklandığımız için gurur duyuyoruz. Bunun için oyunu kendimiz oynamalıyız. Tüm BEMİL çalışanlarının oyunu iyi oynaması ve anlaması gerekmektedir.

Topluluğumuzun hızla büyümesi gerçeğiyle de gurur duyduk. Oyundaki herkes, yeni oyuncuları eğiterek ve takımlarına/klanlarına katılmaya davet ederek her zaman yeni oyuncuları memnuniyetle karşılar.

Since most of our players are come from non-crypto background, we works with many conventional influencers (KOLS), from all community/countries. With their help, we can expand BEMIL on a global scales.

As I said earlier, we take pride in the fact that we focus on players gaming experience. In order to do so, we must play the game ourself. It’s required that all BEMIL employees must play and understand the game well.

We also took pride in the fact that our community is growing rapidly. Everyone in the game are always welcoming new players, by training and inviting new players to join their team/clan.

Raphael: Şimdiye kadar verdiğiniz tüm cevaplar için teşekkürler anlification ???? Şimdi topluluk sorularına geçeceğiz, bir sürü soru olacak ve istediğiniz kadar cevap vermekte özgürsünüz ama unutmayın ki cevapladığınız sadece ilk 5 soru ödüllendirilecek, bu yüzden akıllıca seçim yapmanızı öneririm!

Thank you for all of your answers so far @anlification ???? Now we will move on to the community questions, there will be lots of questions and you are free to answer as much as you want but remember that only first 5 questions you answered will be rewarded, so I suggest you to choose wisely!

Dino Vasishta: Oyunu başkalarına tavsiye eden kullanıcılara referans ödülü var mı?

Is there any Refering reward to users who refer the the game to others?

Mr An Ly: Evet, referans sistemimiz var, ekibinizi kurup her gün aldıkları eşyaların %10’unu ve her gün kazdıkları değerin %5’ini alabilir, güçlü bir ekip kurabilir ve Bemil’den daha çok kazanabilirsiniz.

Yes, we have a referral system, you can build your team and get 10% of the value when they buy items and 5% of the value they mine every day, build up a strong team and you can earn more and more from Bemil.

Naseeruddin Kher: Pek çok proje yalnızca “uzun vadeli vizyon ve misyonlarını” tartışmakla ilgileniyor, ancak kısa vadeli hedefleriniz neler? Şu anda neye odaklanıyorsun?

Many projects are only interested in discussing their “long-term vision and mission,” but what are your short-term objectives? What are you concentrating on at the moment?

Mr An Ly: Bu iyi bir soru, uzun vadeli misyon ancak kısa vadeli misyonlarımız varsa başarılı olabilir, şimdi kısa vadeli hedeflerimiz BEM token IDO’su. Aslında Üçlü IDO’muz olacak: FaraStarter, GameFi ve DAO Maker’da.

Faraland, inkübatörümüz ve BEMIL’in destekçisidir, BEM token’ımızı piyasaya sürmeden önce bize tokenomimiz ve diğer stratejiler hakkında çok tavsiye verdiler.

This’s a good question, long-term mission can only success if we have good short-term missions, our short-term objectives now is IDO the BEM coin. We actually are going to have a Triple IDO: on FaraStarter, GameFi and DAO Maker.

Faraland is our incubators and backer of BEMIL, they gave us alot advisment on our tokennomics, and other strategies prior to launching our BEM token.

Jakholin Mithila: Bir Şey Dikkatimi Çekti, Umarım Bunu açıklayabilirsiniz. Okuduğum kadarıyla, Becoin Tanımlayıcı fonksiyonu ile Kalıcı Gelir Alabilirim. SSI’ın gerçekte nasıl çalıştığını anlatın lütfen?

One Thing got My Attention. I hope You Will Clear this. I Read I can Get Permanent Income With Becoin Identifier function -SSI-How actually SSI function Work Tell please?

Mr An Ly: Çıkardığınız coin borsada listelendiğinde, coin’i ilk tanımlayan siz olacaksınız ve o zamandan beri coin işlem gördüğünde, her işlem için ücretin %1’ini alacaksınız.
Bir coin oluşturup onu Trading piyasasına koymanın yanı sıra, ilk 20 kişiden 1’i yeni çıkarılan bir coin aldığı için hızlı ve şanslıysanız, coin üzerinde de tanımlanacak ve her birinin ücretinin %1’inden yararlanacaksınız.
Yani para kazanmanın ve sonsuza kadar ekstra para kazanmanın 2 yolu var:
1. Coin’i ilk çıkaran sizsiniz.
2. Yeni coin’i takas eden ilk 20 kişiden birisiniz.

Once the coin you mined is listed on the exchange, you will be the first to be identified the coin, and since then when the coin is traded, you will receive 1% of the fee for each transaction.
In addition to creating a coin and putting it on the Trading market, if you are fast and lucky that 1 of the first 20 people buy a newly issued coin, you will also be identified on the coin and enjoy 1% of the fee of each transaction.
So there are 2 ways to earn money and get the extra money forever:
1. You are the one who mined the coin first.
2. You are 1 of the first 20 people to trade the new coin.

Kyhysta U: AUDIT’ler herhangi bir PROJENİN istikrarını arttırmada ÖNEMLİ bir rol oynar. AUDIT SERTİFİKALARINIZ var mı? Yoksa projenizi daha güvenli ve güvenilir hale getirmek için AUDIT yapmak için mi çalışıyorsunuz?

AUDIT play an IMPORTANT role in enhancing the stability of any PROJECT. Do you have AUDIT CERTIFICATES . Or are you working to AUDIT your project to make it more secure and reliable?

Mr An Ly: Hacken tarafından denetleniyoruz. https://hacken.io/audits/#bemil
Lütfen tokenomimize daha yakından bakın, yatırımcıların neden bemil’e yatırım yapmaya karar verdiğini anlayacaksınız.
Ekip ve yatırımcılar için daha uzun ve uygun devir süresine sahip olarak yatırımcılarımızın güvenliğini sağlıyoruz.

We are audited by Hacken. https://hacken.io/audits/#bemil
Please take a closer look at our tokenomic, you will understand why investors are decided to invest in bemil.
By having longer and suitable vesting period for the team and investors, we ensure security for our investors.

Hakamanga: Ekip üyelerini incelediğimde hepsi çok tecrübeli ve yetkin insanlar, siz de dahil. Çalıştığınız firmalar aynı zamanda oyun reklamcılığı ve sosyal medya uygulamaları. Diğer oyunlarda gördüğünüz eksiklikler nelerdir ve sizi onlardan farklı kılan nedir? Bir oyuncu olarak merak ettiğim sorulardan biri de bu oyunu ilerde nasıl geliştirebilirsiniz.

When I reviewed the team members, they are all very experienced and competent people, including you. The companies you work with are also game advertising and social media applications. What are the shortcomings you see in other games and what makes you different from them?As a gamer, one of the questions I’m wondering is how you can develop this game in the future.

Mr An Ly: Bemil bir NFT oyunudur, ancak diğer NFT oyunları gibi değil, önce oyun deneyimi üzerinde çalıştık, Miner, Crusher, Haftalık görevler, Spin to attack ve bazı mini oyunlar gibi birçok özelliğe sahip bir oynamayı seven sistem kurduk. Her geçen gün daha çekici özellikler geliştirmek için çok çalışıyoruz, bazıları son safhalarında: NFT’lerle kule savunması, Hapishane Modu, Dünya boss’ları,…

Bemil is a NFT game, but not like other NFT games, we worked on the game experience first, we build a love-to-play system with lots of features like: Miner, Crusher, Weekly missions, Spin to attack and some minigames. We’re working hard day by day to develope more and more attractive features, some of them are on the final step like: Tower defense with NFTs, Prison Mode, World bosses,…

Utshob Barua: Param Yok buna rağmen Oyununuzu oynayabilir miyim?

I have No Money So Can I play Your Game?????????

Mr An Ly: Başlangıç yatırımı şu anda düşük, Becoin’in piyasadaki fiyatlarına bağlı olarak maliyeti 65 usdt civarında.
Bunun dışında, oyuncuların herhangi bir yatırım yapmadan gerçekten kazanabilecekleri ücretsiz bir oynama özelliğimiz var.

Yatırım yapmak istemeyen ama yine de oyunu oynayarak kazanmak isteyenler için Burs programımız ve Asistan modumuz var.

Burs programı, oyuncuların ücretli bir hesapla aynı olan tamamen premium bir oyun hesabına erişmelerini sağlar.
Bu premium hesabı alabilmek için, o oyuncunun onlar için gereksinimlerimizi kabul etmesi ve tamamlaması gerekir.
genellikle oyuna yeni oyuncuları davet etmeyi, eğitmeyi ve davet etmeyi içerir.

Asistan modu, oyuncuların oyuna bir ana oyuncu (Yatırımcı adı verilen) için asistan olarak katılmalarına izin verir, asistanın herhangi bir ücret ödemesi gerekmeyecek, ayrıca asistanlar ve yatırımcılar arasındaki anlaşmaya göre ödeme yapılacaktır.

Ancak bu mod ile asistanlar, tam ücretli veya burslu oyuncular kadar kazanmıyor.

Bu yüzden oyuncuların BEMIL’e dahil olması için birçok seçenek var.

The initial investment is low at the moment, with the cost around 65 usdt, depending on the prices of Becoin on the market.
Apart from that, we do have a free to play feature which players can actually earn without any investment.

We have Scholarship program and Assistant mode for those who don’t want to invest but still would like to earn by playing the game

The scholarship program allows players to have access to a fully premium game account, which is the same as a paid account.
In order to receive this premium account, that player must agree and complete our requirements for them.
usually it would involve, training and inviting new players to the game

Assistant mode allows players to participate in the game as an assistant for a main player (called Investor), the assistant will not have to pay any fees, but will also be paid according to the agreement between the assistants and investors.

However, with this mode, assistants don’t earn as much as fully paid or scholarship players.

So there are plenty of choices for players to get involve with BEMIL.

Raphael: Bu akşam sorularımızı yanıtladığınız için teşekkür ederiz anlification ???? sizi burada ağırlamak bir zevkti ve sizinle ve BEMIL’i tanıdığımıza çok memnunuz!

Well thank you for answering our questions this evening @anlification ???? it was a pleasure to host you here and we are very glad to meet you and BEMIL!

Mr An Ly: Beni sohbete davet ettiğiniz için teşekkürler. BEMIL’e katılmak için daha fazla Türk oyuncu ve trader’ları sabırsızlıkla bekliyorum.

Thanks for having me in the chat. I’m looking forward to have more Turkish players and traders to join BEMIL.

BEMIL hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:
Web site: https://bemil.io
Telegram: https://t.me/bemil_chat
Twitter: https://twitter.com/bemilcoin
Medium: https://medium.com/@BEMIL

BEMIL CHAT
RESPECT OTHERS BY SPEAK ENGLISH.

Other groups:
???????? @Bemil_PH
???????? @Bemil_Indonesia
???????? @Bemil_Arab
???????? @Bemil_Vietnam

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

facebook

Meta: Facebook’un Metaverse Adımı

MacOS 12 Monterey: En Yeni Özellikler