in , ,

Beklenen Oyun Unfettered, IDO Tarihi ve Platform Açıkladı

NFT

Unfettered, blok zincirinde benzersiz bir merkeziyetsiz oyun deneyimi sunan bir video oyunudur. $SOULS duyurulan ilk IDO’sunu başlatmaya hazırlanıyor!

Unfettered, oyunculara sürükleyici ve zorlu bir oyun deneyimi sağlamak için tasarlanmış Unreal Engine 4’te Trender Software tarafından geliştirilmiştir. The Unfettered’in misyonu gerçek oyun özgürlüğü sağlamaktır. Oyunun vizyonu ise adil ve şeffaf bir oyun ekosistemi yaratmaktır.

Oyun, IDO tarihini ve platformunu açıkladı. İşte detaylar;

Platform: ENJINSTARTER
Tarih: 26 Nisan

Enjinstarter, Gamefi/Metaverse/NFT/Müzik ve Oyunlaştırılmış yardımcı program projelerine odaklanan en üst düzey blok zinciri launchpad’dir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Tars Protocol Seed Satış Detayları Duyuruldu

Founder’s Pass NFT Mint Fiyatı Açıklandı!