içinde , ,

Ki Young Ju: “Balinalar Bitcoin (BTC) Stokluyor”

Kripto analiz platformu CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin’in (BTC) haziran ayında 20.000 dolar seviyesine ulaşmasından bu yana balinaların BTC stokladıklarını duyurdu.

CEO, balinaların dünyanın en büyük ticaret borsası olan Binance üzerinden spot BTC biriktirdiklerini daha önce de belirtmişti. Fakat bu satın alımlar, son altı ay içinde 20 kat artış gösterdi ve geçen aya ait işlem hacmi yılın zirvesine ulaştı.

Ayrıca Ki Young Ju, spot işlem hacmindeki bu artışın satış baskısına karşı koyduğunu da açıkladı. Satış baskısı devam ederken alımların bu kadar artmasının kapanış seviyesindeki farkı azalttığını belirtti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Merkeziyetsiz Hesaplama Alanında Bir Yenilik: Monad Nedir?

5ire Nedir?