in

Backstage İş Geliştirme Yöneticisi Alessio Piras ile AMA Etkinliği

Backstage projesi İş Geliştirme Yöneticisi Alessio Piras, 28 Mayıs 2022 Perşembe Türkiye saati ile 18.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Backstage project Business Development Manager Alessio Piras met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Thursday, May 28, 2022, at 18:00 TSİ. We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

M| Junior Eeve: Hello. Welcome to the KoinSaati community!

Merhaba. KoinSaati topluluğuna hoş geldiniz!

Alessio Piras: Hello guys nice to e meet you and thanks to having me here

Merhaba arkadaşlar sizinle tanıştığıma memnun oldum ve beni burada ağırladığınız için teşekkürler.

M| Junior Eeve: Before our AMA session, Could you introduce yourself and your background?

AMA oturumumuzdan önce, kendinizi ve geçmişinizi anlatabilir misiniz?

Alessio Piras: Hi everybody, my name is Alessio, Business Development Manager of Backstage. I’m glad to be here and present to you all the features of the Backstage, so let’s start.

I have been in the company since day one, before venture with Backstage I was working as a Marketing Manager in a big corporation. Crypto started fascinating me in 2019 when I became aware of the many benefits that crypto can offer to mainstream businesses.

I’ve been studying a lot about crypto and decided to run up a crypto project with my friends. Since we have been involved throughout life in the event industry it wasn’t that hard to spread our network and build connections worldwide. People who have faced any kind of problems in the event industry very quickly recognize Backstage as a game-changer.

I would say that the experience, knowledge, and creative minds mixed up together and that’s how Backstage was born.

Herkese merhaba, benim adım Alessio, Backstage İş Geliştirme Müdürüyüm. Burada olmaktan ve size Backstage’in tüm özelliklerini sunmaktan memnunum, hadi başlayalım.

İlk günden beri şirketteyim, Backstage ile girişimden önce büyük bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalışıyordum.2019’da kriptonun ana akım işletmelere sunabileceği birçok avantajın farkına vardığımda kripto beni büyülemeye başladı.

Kripto hakkında çok çalıştım ve arkadaşlarımla bir kripto projesi yürütmeye karar verdim. Hayatımız boyunca etkinlik endüstrisinde yer aldığımız için ağımızı yaymak ve dünya çapında bağlantılar kurmak o kadar da zor olmadı. Etkinlik endüstrisinde herhangi bir sorunla karşılaşan insanlar, Backstage’i oyunun kurallarını değiştiren biri olarak çok çabuk tanırlar.

Tecrübe, bilgi ve yaratıcı zihinlerin birbirine karıştığını söyleyebilirim ve Backstage böyle doğdu.

M| Junior Eeve:  It was an impressive introduction. Thank you for your detailed answer. If you’re ready, we have a lot to learn about Backstage. So, let’s start our AMA session.

Etkileyici bir giriş oldu. Detaylı cevabınız için teşekkür ederim. Hazırsanız, Backstage hakkında öğrenecek çok şeyimiz var. O halde AMA’ya başlayalım. 

Alessio Piras: Lets do it!

Haydi Başlayalım!

Merhaba Arkadaşlar,

Backstage projesi İş Geliştirme Yöneticisi Alessio Piras, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.

Alessio, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:

⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.

⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.

Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi RT’lemiş ve Twitter’da KoinSaati ve BKSBackstage hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,

Alessio Piras, Business Development Manager of Backstage project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Alessio, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Backstage project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Alessio answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Alessio will cherry pick and answer 5 questions of the community.

Those whose questions were answered, retweeted our event announcement  and be a follower of KoinSaati and BKSBackstage Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event.

S1- Backstage ile yeni tanışan takipçilerimiz için, Backstage fikrinin nasıl ortaya çıktığı ve amaçlarının neler olduğu konusunda bilgi verebilir misiniz?

Q1- For our followers who don’t know the Backstage, can you tell us how the idea of   Backstage came out and what is the purpose of the Backstage? 

Alessio Piras: Backstage, WEB 3 teknolojisini eğlence endüstrisine getiren eksiksiz bir ekosistemdir. Biz %70 ana akım ve %30 kripto odaklıyız. Amacımız, blok zinciri teknolojisini WEB 2’nin mevcut işletmelerinin arka ucuna getirmek ve devasa mainstream ağı ile birleşmek.

Kripto dünyası için kitlesel benimsemenin tek yolunun bu olduğuna inanıyoruz. Projenin arkasındaki çekirdek ekip, 20 yılı aşkın bir süredir Londra ve İbiza’daki kulüplere ve barlara sahip olan entertainment ile birlikte çalışıyor, bu nedenle pandemi vurduktan sonra en çok sevdiğimiz şeyin büyük tehlikede olduğunu ve Backstage’in destek ve yardım etmek için doğduğu yer olduğunu fark ettik. Yani etkinlik endüstrisi.

Backstage is an entire Ecosystem that brings the WEB 3 technology to the Entertainment  Industry. We are 70% mainstream  and 30% crypto oriented. Our goal is to bring the blockchain technology on the back end of existing businesses of the WEB 2 and enlance with the huge Network of the Mainstream Events.

We believe that is the only way  for mass adoption for the crypto world. The Core Team behind the project is been involved with Entertainment for over 20 years owning Clubs, and Bars in London and Ibiza so after Pandemic hit we realized that what we love most was in grave danger and that’s where Backstage born, to back up and help the Event industry.

M| Junior Eeve: Web3 ve eğlence endüstrisini birleştirmek oldukça ilginç. Backstage’e pandemi projesi diyebilir miyiz?

Combining web3 and entertainment industry is quite interesting. Can we call the Backstage a pandemic project?

Alessio Piras: Eğlenceyi 3.0 düzeyine çıkaran bir proje olacağını kesinlikle söyleyebiliriz!

We can defintly said that is gonna be the project that evolve entertainment to a 3.0 level!

M| Junior Eeve: Anladım.Bir sonraki soruma geçiyorum.

I understand now. moving on to my next question. 

M| Junior Eeve: S2- Backstage’in, Merkeziyetsiz Etkinlik Platformu olmak gibi önemli bir vizyonla ortaya çıktığını görüyoruz. Backstage platformunun sahip olduğu ve onu eşsiz kılan diğer özellikler nelerdir?

Q2- We see that Backstage emerged with an important vision of being a Decentralized Event Platform. Can we learn what other features the Backstage platform has and makes it unique?

Alessio Piras: Backstage ekosistemi, çeşitli sonuçlara ve özelliklere ayrılmıştır: The Marketplace, POS Wallet, NFT Biletleme platformu, Launchpad ve Metaverse. Hepsi BKS token tarafından desteklenmektedir.

Tüm etkinlik işlemlerinin gerçekleştirildiği BKS Marketplace, ürün satışlarını ve hayran-sanatçı katılımını artırmak için tasarlanmış NFT biletleme çözümlerinin yanı sıra topluluğa özel haklar ve avantajlar sağlamak için loyalty NFT’lerine odaklanıyor. NFT Marketplace’te kullanıcılar, en sevdikleri sanatçıların NFT’lerini (burada birkaç sürprizimiz var) ve ayrıca BKS Marketplace’te tanıtılan etkinlikler ve diğer tüm etkinlikler için bilet satın alabilecekler.

BKS Launchpad sayesinde etkinlik sektörü yeni bir rönesans yaşayacak. Tarihte ilk kez, etkinlik organizatörleri ve eğlence üreticileri sonunda yatırımcılarla buluşabilecekleri ve projelerini başlatmak için gereken kilit desteği bulabilecekleri bir yere sahip olacaklar.

POS Cüzdanımızın kullanım durumları sonsuzdur. BKS Cüzdanında kullanıcılar $BKS token’lerini ve NFT’leri saklayabilir/tutabilir ve takas edebilir, bilet satın alabilir ve tutabilir, biletlerin mülkiyet kanıtını gösterebilir, $BKS token’lerini stake edebilir, Launchpad ve Marketplace’e bağlanabilir. POS entegrasyonu ile işletmeler nihayet mekanlarında, festivallerinde, kulüplerinde, spor etkinliklerinde vb. Kripto ödemelerini kabul edebilirler.

Metaverse için, LA’dan ortaklarımız XMANNA sayesinde müşterilerimiz için farklı özellikler geliştiriyoruz; Artırılmış gerçeklik sayesinde P2E oyunları ve lokasyonda özel deneyimler ile başlayan, telefon veya herhangi bir bilgisayar ile oynanıp kullanılabilen hibrit metaverse uygulaması ve tüm katılımcıların bağlı olduğu ve VR teknolojisi ile hareket edebildiği yeni bir sürükleyici dünyadır.

The Backstage Ecosystem is divided in ramifications and features :The Marketplace, POS Wallet, NFT Ticketing platform, Launchpad and Metaverse. All powered by our BKS Token.

The BKS Marketplace, where all event transactions take place, focuses on NFT ticketing solutions that are designed to drive merchandise sales and fan-artist engagement, as well as loyalty NFTs to grant the community with the special rights and benefits. On our NFT Marketplace users will be able to buy NFTs of their favorite artists (we have a couple surprises here) as well as tickets for events and any other event promoted on the BKS Marketplace.

Thanks to the BKS Launchpad, the event industry will experience a new renaissance. For the first time in history, event organizers and entertainment producers will finally have a place where they can meet with investors and find the key support needed to kick start their projects. The use cases of our POS Wallet are endless. On the BKS Wallet users can store/hold and trade $BKS token and NFTs, buy and hold tickets, show proof of ownership of tickets, stake $BKS tokens, connect to the Launchpad and Marketplace. With the POS integration businesses can finally accept crypto payments in their venues, festivals, clubs, sport events etc. helping not only Backstage but any other crypto project for mainstream mass adoption.

For the Metaverse, thanks to our partners XMANNA from LA,  we are developing different features for our customers; starting with P2E games and special experiences on location thanks to the augmented reality, hybrid metaverse app to be play and use with the phone or any computer and a new immersive world where all participants are connected and able to move with VR tech.

M| Junior Eeve: Bu kripto para kullanıcılarını çok etkileyecek bir konu. And thanks for your detailed answer. moving on to my next question

This is an issue that will affect cryptocurrency users a lot. Ayrıntılı cevabınız için teşekkürler. Bir sonraki soruma geçiyorum.

Alessio Piras: Gerçek dünyada kripto benimsenmesini getirecek.

And is gonna bring crypto adoption in real world. 

M| Junior Eeve: S3- Backstage platformu ile pek çok etkinliğin NFT biletlerinin kullanıcılara sunulacağını görüyoruz. NFT bilet işlemleri hakkında henüz bilgi sahibi değiliz. Bize bu konuda biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

Q3- With the Backstage platform, we see that NFT tickets for many events will be offered to users. We do not have any information about NFT ticket transactions yet. Could you give us a little more information about this?

Alessio Piras: İlk olarak, NFT biletleme sistemimiz, etkinlik endüstrisinde oldukça yaygın olan dolandırıcılığı ve karaborsacılığı önler (her yıl 5 milyon sahte bilet satılmaktadır). NFT’ler blok zincirinde kayıtlı olduğundan ve her bilet izlenebildiğinden, alıcılar güvende ve satıcılar satış gelirlerini artırıyor.

Ayrıca, NFT biletlerimiz teklifi daha değerli kılıyor. Backstage Marketplace’te bir bilet satın alarak, örneğin early bird acess, VIP erişimi, ürün indirimleri, uçak biletleri gibi ekstra hizmetler, konaklama ve ortaklarımız tarafından sunulan diğer birçok indirim gibi  ek avantaj elde edersiniz.

Özel ayrıcalıklara sahip NFT, Backstage tarafından düzenlenen etkinlikler için indirimler, özel Backstage etkinliklerine erken erişim, sanatçılarla ilgili NFT’lerin garantili airdrop’ları, ürünler ve yakında açıklayacağımız daha birçok avantaj gibi ömür boyu avantajlar sağlayan Backstage NFT’ye sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Firstly, our NFT ticketing system prevents fraud and the black market that is very present in the event industry ( 5 million fake tickets are sold every year ). Since NFTs are registered in the blockchain and every ticket can be tracked, buyers are safe and sellers increase their sales revenue.

Moreover, our NFT tickets make the offering more valuable. By buying a ticket on Backstage Marketplace you get many additional perks to the ticket, for example, early-bird access, VIP access, merchandise discounts, extra services like airline tickets, accommodation and many other discounts by our partners.

NFT with special privileges means that you can own Backstage NFT that gives you lifetime benefits like discounts for events hosted by Backstage, early access to exclusive Backstage events, guaranteed airdrops of artist-related NFTs, merchandise and many more perks that we will unveil soon. Given all of the above, it is quite clear that our NFT tickets are very attractive to the NFT collectors.

M| Junior Eeve: Aslında aklımızdaki “Neden NFT Bilet” sorusunun cevabını verdiniz. Açıklayıcı cevabınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki soruma geçiyorum.

Actually, you answered the question “Why NFT Ticket” in our minds. Thank you for your descriptive answer. moving on to my next question.

M| Junior Eeve:  S4- Backstage platformunda Metaverse etkinlikler yapmak mümkün olacak mı? Kullanıcıların bilet alıp etkinliğe de yine Backstage platformu üzerinden katılmalarını sağlayacak bir çalışmanız var mı?

Q4- Will it be possible to realize Metaverse events on the Backstage platform? Do you have a study that will enable users to buy tickets and attend events through the Backstage platform?

Alessio Piras: Son 15 ay boyunca, sürdürülebilir bir ana müşteri ağı oluşturduk ve pazara girdikten sonra işin başlangıcından itibaren harekete geçebilmek için öncelikle ekinlik yaratıcılarını ve ev sahiplerini bir araya getirmeye odaklandık. Bunun sayesinde, gelecek yıl için 2 milyondan fazla bilete öngörüyoruz ve bu sadece başlangıç! Müşterimiz sadece pazar yerimize girip kripto ve FIAT ile etkinlikler için bilet satın alabilecek, böylece her şeyin IDO lansmanından sonra başlaması planlandı.Metaverse için evet, tüm ağımızın bulunduğu XMANNA dünyası Metaverse’de ve lokasyonda hibrit etkinlikler gerçekleştireceğiz!

For the last 15 months we have created a sustainable Network of mainstream clients and focused our efforts to bring in first all creators and hosts of Events to be able to kickstart from the beginning the business once we are in the market. Thanks to that we are looking at more than 2 millions tickets for the next year and this is just the beginning! Costumer gonna be able to just get on our market place and buy tickets for the events with crypto and FIAT so everything was planned to start from the beginning after IDO launch. For the Metaverse, yes, we gonna realize hybrid events in location and inside the XMANNA world Metaverse where all our network is located. 

M| Junior Eeve:  Başlangıç için iyi bir planlama gibi görünüyor. Detaylı cevabınız için teşekkür ederim. Bir sonraki soruya geçiyorum.

Seems like good planning to start. Thank you for your descriptive answer. Moving on to my next question. 

M| Junior Eeve: S5- Backstage ekosistemine ait olan $BKS tokenin platform içindeki rolü ve kullanım şekli hakkında bize bilgi verebilir misiniz ? $BKS token sahipleri ne tür faydalar ve kazançlar elde edecekler öğrenebilir miyiz?

Q5- Can you give us information about the role and the usage of $BKS token in the platform? Can we learn what kind of benefits and gains $BKS token holders will get?

Alessio Piras: Hedefimiz $BKS ve BKS cüzdanının küresel etkinlikler ve eğlence endüstrisi için birincil para birimi ve cüzdan haline gelmesidir. BKS token’i, hem fon kaynağı hem de tüm Backstage etkinliklerinde kullanılabilecek merkezi olmayan bir para birimi olarak etkinliklerde büyük rol oynayacak. BKS token’i ile, ağımızdaki tüm ortaklar tarafından konaklama, içecek ve birçok ürün ve hizmet için ödeme yapabilirsiniz. Tokenomimiz arasında geri alımlar, yakma, stake etme ve anlık likidite yer alır. Bununla birlikte BKS tokeni, Backstage ve ortak etkinliklerinde para harcamanızın birincil yolu olmasını da sağladık.

Our goal is for $BKS and the BKS Wallet to become the primary currency and wallet for the global events and entertainment industry. The BKS token will play a big role at events as both a source of funding and a decentralized currency that can be used at all Backstage events. With the BKS token, you’ll also be able to pay for accommodations, refreshments, and many goods and services by all partners from our network. Our tokenomics include buybacks, burning, staking, and instantaneous liquidity, but we’ve also ensured the BKS token is the primary way you spend money at Backstage and partner events.

M| Junior Eeve: Kesinlikle iyi bir açıklamaydı. Açıklamaların için teşekkürler Alessio! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

It was definitely a good explanation.Thanks for your explanations, Alessio! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

M| Junior Eeve: S6- Gelecek planlarınız ve yaklaşan etkinlikleriniz hakkında da bilgi almak isteriz. Backstage platformu ile ilgili gelişmeler ya da yaklaşan yeni etkinlikler hakkında sürprizler olacak mı?

Q6- We would like to learn about your future plans and upcoming events. Will there be any surprises about the Backstage platform developments or upcoming new events?

Alessio Piras: Daha önce de bahsettiğim gibi, ekosistemimizde halihazırda 500 ana işletmemiz var, bu nedenle Backstage teknolojisinin ortakların işlerine entegrasyonu IDO’dan sonraki önceliklerden biri. Ayrıca Marketplace’i başlatacağız ve sistemimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Bu yüzden IDO’dan hemen sonra satışa başlayacağız! Şu anda IDO ve TGE’ye odaklandık, ancak her gün bağlantılarımızı kurmaya devam ediyoruz. Bizimle çalışmak isteyen çok sayıda A list sanatçımız ve mekanımız var. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin, sosyal medyamızı takip edin ve web sitemizdeki tüm yol haritasını kontrol edin!

As I’ve mentioned before, we already have 500 mainstream businesses in our ecosystem, so integration of Backstage technology into partners’ businesses is one of the priorities after IDO. Also, we will launch Marketplace and keep developing our system. Tha’s why we gonna start to sell right away after IDO! Right now we are focused on IDO and TGE, but we keep building our connections every day. We have many A-list artists and venues that are willing to work with us. So stay tune, follow our social media and check the complete Road Map on our web site! 

M| Junior Eeveç Bugün Backstage’den şok edici rakamlar duyuyoruz. 500 ana işletme.

We’re hearing shocking numbers from Backstage today. 500 mainstream businesses.

M| Junior Eeve: Cevaplarınız için çok teşekkür ederim Alessio, şimdi sıra topluluğumuzda. Topluluğumuz sorularını sormayı bitirdikten sonra yanıtlamaya başlayabilirsiniz ve istediğiniz kadar yanıt verebilirsiniz, ancak yanıtladığınız ilk 5 sorunun ödüllendirileceğini unutmayın, bu nedenle dikkatlice seçmenizi öneririm. Topluluk soru sorduktan sonra sizden seçim yapmanızı isteyeceğim.

Thank you so much for your answers Alessio, now it’s our community’s turn. After our community finishes asking their questions, you can start answering and you can answer as much as you want, but remember that the only first 5 questions you answer will be rewarded so I suggest you to choose carefully to give back to the community. I will ask you to choose after the community asks questions.

SR. JAMES: Gelecekte daha fazla blok zinciri eklemek için herhangi bir planınız var mı? Projeniz için neden BSC’yi seçtiniz?

Do you have any plans to add more blockchains in the future? Why did you choose BSC for your project?

Alessio Piras: Çok iyi soru! Güvenlik nedeni, işlem hacmi ve düşük ücretler nedeniyle BSC’yi seçiyoruz! Ancak NEAR PROTOCOL ile aynı anda gelişiyoruz ve 4. çeyreğin sonunda başka seçenekler de arıyoruz.

Very good question! We choose BSC for safety reason, volume of transactions and low fees! But we are developing at the same time with NEAR PROTOCOL and at the end of Q4 we are looking to others options too.

Hot Sopot: Projeniz sadece elit yatırımcılar için mi, peki ya küçük fonlarla diğerleri herkese açık mı? Çok ilginç bir proje..?

Is Your project only for elite investors, how about others with small funds, is it open to everyone.very interesting project..?

Alessio Piras: Herkese açık! Eğlence herkesin endüstrisidir, bu yüzden şu anda yarışmamızda WHITELIST SPOT’u veriyoruz! Nasıl katılacağınızı daha iyi anlamak ve bilmek için sosyal medyamızı ve bağlantılarımızı takip edin.

Is open to everyone! Entertainment is the industry of everyones so we are actually giving away WHITELIST SPOT at the moment on our contest! Follow our social and links to understand and know better how to participate.

https://gleam.io/pdHWu/public-whitelist-competition-for-backstage-ido-on-go2launch

Dilhara Style: Token’i nereden satın alabilirim? Yolda herhangi bir CEX veya DEX listeniz var mı? Belirli borsalar hakkında bize biraz ipucu verebilir misiniz?

Where can I buy your token? Do you Have any CEX or DEX listing on the way? Can you give us some clues about particular exchanges?

Alessio Piras: Haziran ayında ENJISTARTER’da IDO’ya ve yakında duyuracağımız diğer top tier 1 Launchpad’lere sahip olacağız! IDO’dan sonra, Top Tier Exchange’lerde de seçeneğimiz olacak! Bizi izlemeye devam edin ve sosyal medya hesaplarımızı takip edin, yakında size bir sürü sürprizimiz olacak!

We are gonna have IDO in June in ENJISTARTER and others top Tier 1 Launchpads that we gonna announce it soon! After IDO we gonna have option on Top Tier Exchanges too! Stay tune and follow our social medias we gonna have a lot of surprises for you soon!

Ana Habia: AUDIT sertifikanız var mı? Veya projenin güvenliğinin daha güvenli ve güvenilir hale gelmesi için projenizi DENETLEMEK için çalışıyor musunuz?

Do you have a AUDIT certificates? or are you working to AUDIT your project, so that the security of the project becomes more secure and reliable?

Alessio Piras: EVET! Ortağımız HACKEN, tüm teknolojimizi denetledi!

YES! Our partner HACKEN did audit of all our technology!

Mr.Allen: Bu proje için, en son bilgileri nereden alabilirim ve projeniz için son plan nedir?

For this project, where can I get the latest information and what is the latest plan for your project?

Alessio Piras: Tüm iletişim bilgileri için Backstage BKS | Linktree ve linktr.ee sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. 

M| Junior Eeve: Backstage’i burada ağırlamak inanılmazdı. Bizimle olduğunuz ve bizi Backstage ile tanıştırdığınız için teşekkür ederiz.

It was amazing to host Backstage here. Thank you for being with us and introducing us to Backstage.

Alessio Piras: Bu bir zevkti çocuklar! sosyal medyamızı takip etmeyi ve WHITELIST SPOT YARIŞMASI’na katılmayı unutmayın! Herkese iyi şanslar!

It was a pleasure guys! remember follow our social and participate to the WHITELIST SPOT CONTEST! Good luck everyone!

M| Junior Eeve: Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur!

Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team!

Backstage hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

Web site: https://bksbackstage.io/
Telegram: https://t.me/BKSBackstage
Telegram Duyuru: https://t.me/BKSBackstage_News
Twitter: https://twitter.com/BackstageBks

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Rusya Dış Ticarette Kripto Paraları Kullanabilir

FED Hangi Veriyi Bekliyor?