içinde

Backstage, Aspendos Born Again Festivali NFT Bilet Satışını Başlattı!

Backstage

Backstage, etkinlik endüstrisine güç veren merkeziyetsiz bir ekosistemdir. Platform, ekosistem hızla büyüdükçe bir pazar yeri, NFT biletleme özelliği, kripto POS cüzdanı, bir launchpad ve daha fazla özellik sunuyor. Backstage projesinin Aspendos Born Again için NFT bilet satışlarına Türkiye’de başlıyor.

NFT pazaryeri, biletleme platformu, android ve IOS uygulamaları 3-4 hafta içinde, NFT koleksiyonlarının ve biletlerin satışı ile 1. günde yayına giriyor. Piyasa daha istikrarlı bir hale geldiğinde ise token yayına girecek.

Backstage, Aspendos Born Again

Aspendos Born Again festivali biletlerine ulaşmak için: Aspendos Born Again Tickets

Backstage projesinin yöneticiliğinde Aspendos için satışlar başladı. Bir buçuk ya da iki hafta içinde, pazar yeri, bir sürü koleksiyon ve ana akım ortaklardan daha fazla biletle halka açık canlı yayına geçecek. Eylül ayında token başlatmayı hedefliyorlar.

Ekip yaklaşık bir hafta içinde, tatillerden gelen insanlar, launchpad yatırımcıları, Bluezilla ve Enjinstarter ve NFTb Pad ile toplantılar gerçekleştirecek. Ayrıca token lansmanı için tarihler ve detaylar duyurulacak.

Backstage marketplace’i buradan ziyaret edebilirsiniz: https://bkstage.io/

Aspendos şu anda sadece Türkiye pazarı için yayında! Antalya’da promosyonlar ve satışlar başladı. Aspendos için marketplace lansmanı henüz duyurulmadı ve gerçekleşmedi. Şimdilik sadece Türkiye pazarı için bu sunuluyor. Gelecek günlerde global için bir lansman gerçekleştirilecek.

Aspendos Born Again festivaline ulaşmak için: https://www.aspendos.live/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Bir Donanım Cüzdanı Neden Alınmalı? Ledger Teknolojisinin Avantajları

Ethereum Teknik Analizi | 26.08.2022