in ,

BabyDoge, Guinness Rekorlar Kitabına Girmeye Hazırlanıyor

Popüler memeFi platformu BabyDoge, 20 Mayıs Cumartesi günü 24 saat içinde en fazla evcil hayvan mamasını bağışlayarak tarihe geçmeyi planlıyor. 

Net bir vizyona ve güçlü bir sosyal sorumluluk duygusuna sahip olan BabyDoge, bir gün içinde en fazla evcil hayvan mamasını bağışlayarak Guinness Dünya Rekoru’nu kırmayı hedefliyor. Merkeziyetsiz platform, 20 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleştireceği denemeyi, Twitter üzerinden canlı olarak yayınlayacak. 

Bu iddialı girişim sadece BabyDoge projesinin cömertliğini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda kripto paraların Web3 alanının ötesinde olumlu etki yaratma potansiyelini de vurguluyor. 

Tutkulu üyeleriyle tanınan BabyDoge topluluğu, Guinness Dünya Rekoru girişiminin yürütülmesinde önemli rol oynuyor. Topluluk, sosyal medya kampanyaları ve çevrimiçi forumlar aracılığıyla topluluk farkındalığını artırmayı hedefliyor. 

BabyDoge’un bu girişimi, hem kripto topluluğu hem de daha geniş topluluklar için bir ilham kaynağı olmakla beraber, evcil hayvanların yaşamlarında muazzam bir fark yaratılabileceğini de bizlere hatırlatıyor. Bununla birlikte bu hamlenin, diğer blok zinciri projelerine de harekete geçmeleri ve sektördeki diğer sorumlulukları benimsemeleri için ilham vermesi amaçlanıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Mayıs Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler (2)

Turbo Memecoin Nedir? Nasıl Alınır?