in ,

Baby Doge Coin (BabyDoge) Binance’te Listelenir mi?

Baby Doge Coin, kripto para yatırımının ana akımda benimsenmesine ve ihtiyacı olan köpekleri kurtarmaya odaklanan köpek temalı bir meme tokendir. 

BSC blok zinciri üzerinde bir BEP20 tokeni olarak 2021’de piyasaya sürülen Baby Doge Coin, yetki ispatı konsensüsü (PoA) ile güvence altına alınmıştır. 

Kullanıcılara pasif gelir elde etme imkanı da sunan Baby Doge Coin’in kendine ait bir NFT marketplace’i de bulunuyor. Projenin bir de Baby Doge Card Pay adında mobil uygulaması bulunuyor. Bu sayede, banka havalesi yoluyla itibari para yükleme, kripto parayla itibari para satın alma gibi işlemler gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Diğer meme tokenlere göre daha fazla özelliğe ve yeniliğe sahip olan BabyDoge, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Haliyle birçok yatırımcı BabyDoge Binance’te neden listelenmiyor, ne zaman listelenecek gibi sorular soruyor. BabyDoge Binance üzerinde ne zaman listelenir net bir şey söylemek mümkün değil. Ancak Binance, 18 Nisan 2022’de BabyDoge’un nasıl satın alınacağına dair bir kılavuz yayınlamıştı. Bu kılavuzun yayınlanmasının ardından BabyDoge fiyatı %25’ten fazla artış yaşamış ve yatırımcıları umutlandırmıştı fakat listeleme olmadı. 

Projenin Binance’in dikkatini çektiği bir gerçek ama hala listelenmiyor olması akıllarda soru işareti yaratıyor. Eğer BabyDoge geliştirmelere devam eder ve daha geniş kitleler tarafından benimsenirse, Binance üzerinde listelenme ihtimali daha fazla olabilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Huma Testnet ile Nasıl Etkileşime Girilir?

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 12 Mart 2023