içinde

Azuki Geçmiş Projelerden Vazgeçti, Taban Fiyatı Düştü

Los Angeles merkezli sanatçı grubunun avatar koleksiyonundan oluşturduğu dijital bir marka olan Azuki, kısa bir süre önce geçmişte yaptığı projeleri bıraktığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından projenin taban fiyatı önemli ölçüde düştü.

Anime temalı çizimlerle dünya çapında NFT meraklılarına hitap eden Azuki, Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu.

Azuki ’nin kurucusu olarak bilinen Zagabond, özgün kurucu ekipleri tarafından bırakılan CryptoPhunks, Tendies ve Cryptozunks projelerini detaylıca bahsettiği bir blog yazısında NFT geçmişine de değindi.

Azuki’nin başarısının büyük bir kısmını diğer projenin başarısızlıklarından çıkardığı derslere bağlayan Zagabond, topluluğun içerik oluşturucuları yenilik yapmaya ve denemeye teşvik etmenin önemli olduğuna değindi. “Ayrıca, her deney önemli öğrenmelerle birlikte gelir.” diye de ekledi. Ancak bu açıklamalar kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılandı.

Açıklama, Bored Ape Yacht Club’ın kurucularının gerçek kimliklerinin BuzzFeed tarafından açıklanmasından sonra gündeme gelen NFT kurucusu şeffaflığı hakkındaki tartışmaları alevlendirdi.

OpenSea’de bir Azuki’nin fiyatı 19 ETH’den 10.9 ETH’ye düştü. Azukiler, Şubat ayında piyasaya sürüldüklerinden bu yana toplam satış hacminde 200.000’den fazla ETH satışı gerçekleştirmişti.

Kaynak: CoinDesk

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Binance

Binance CEO’sundan Kripto Yorumu! Kripto Piyasası Düzelecek mi?

El Salvador, Bitcoin City

El Salvador: Bitcoin City Modelini Yayınladı!