in , ,

Ayın Öne Çıkan IDO’ları

Merkeziyetsiz Borsa Teklifi veya IDO, bir pazarda yeni ve oldukça tercih edilen bir kaynak yaratma yaklaşımıdır. Diğer tekliflerden farklı olarak IDO, girişimciye artan likidite ile kolaylık sunar. Bu yazımızda bu ayın öne çıkan IDO’larını derledik. 

Cogito Protocol

Cogito Protokolü, “tracercoins” adı verilen düşük volatiliteye sahip dijital varlıklar oluşturmak için stablecoin hizmeti sunar.

Colexion

Colexion, kimliği doğrulanmış ünlü bir NFT platformu, kişiselleştirilmiş sanal müze, play to earn oyunlar, sanal turnuvalar sunan bir metaverse’dir.

Paysenger

Paysenger, içerik oluşturucular, hayranlar ve markalar için en iyi araçları bir araya getiren işbirliği platformudur.

3VERSE

3VERSE, oyuncuların PFP’lerini diğer PFP’lerle savaşmak için kullanabilecekleri rekabetçi, levelleri olan strateji oyunudur.

GPT Guru

GPT Guru, Web 3.0 topluluklarını daha önce hiç olmadığı kadar yaratıcılıklarını ve üretkenliklerini besleyen yeni nesil bir blok zinciri AI aracıdır.

Aether Games

Aether Games Inc., sanatsal mükemmelliğe ve NFT teknolojisini kullanan Blockchain tabanlı geliştirmeye güçlü bir şekilde odaklanan bir Oyun Geliştirme stüdyosudur. 

Diğer IDO’lar

-Abyss World

-Suiswap

-MoonSale

-Crypto Mayhem

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

De.Fi Ekibi ile AMA Etkinliği

Bitcoin (BTC) Fiyatında Son Durum Ne?