Ayın Öne Çıkan IDO’ları

Merkeziyetsiz Borsa Teklifi veya IDO, bir pazarda yeni ve oldukça tercih edilen bir kaynak yaratma yaklaşımıdır. Diğer tekliflerden farklı olarak IDO, girişimciye artan likidite ile kolaylık sunar. Bu yazımızda bu ayın öne çıkan IDO’larını derledik.

OpenFabric

Openfabric, herkesin büyük ölçekte yapay zeka hizmetleri oluşturmasına, paylaşmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır. Ekosistem ölçeğinde bir ağ oluşturmak ve
merkeziyetsiz yapay zeka uygulamalarını birbirine bağlamayı hedefler.

TrustFi

Friend3, özelleştirilebilir grup başına ödeme topluluklarına izin vererek ve etkinlik biletleme ve daha fazlasına kadar uzanan potansiyel uygulamalarla merkezi olmayan bir bağış mekanizması sunarak sosyal para kazanma alanında yenilik yapan lider bir sosyal dApp’tir. TrustFi, Friend3 seed satışını başlattığını duyurdu. 

GT-Protocol

GT-Protocol, merkeziyetsiz sosyal ticaret ile DeFi yatırım havuzları yönetimini birleştiren yenilikçi bir DeFi platformudur.

Sword and Magic World

Sword and Magic World, klasik bir Batı tarzı macera mobil oyunudur. Batı mitolojisine dayanarak bir hikaye anlatır. Oyun aracılığıyla farklı alanları gezebilirsiniz. Proje, kişilerin yaşamak, savaşmak ve sosyalleşmek için bir araya gelebilecekleri bir oyun alanı oluşturmayı amaçlar.

Challenger

CHLL.GG, popüler WEB3 ve WEB2 oyunlarının oyuncuları için gündelik bir espor protokolüdür. Yapay zeka korumalı mücadeleler sunarak sıradan esporlara yeni bir rekabet formatı geliştirmeyi hedefler. Platformun yerel tokenı $CHLL bir yardımcı program tokenıdır.

Diğer IDO’lar

-Chappyz

-Frontfanz

-AiMalls

-BitGain

-Bitfinder

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Akıllı Sözleşme Denetimi Yapan Şirketler

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi