in , , ,

AVAX, ADA ve DOT Fiyat Analizi | 12 Eylül 2021

kriptopara

AVAX

60.30 dolar seviyesindeki zirvesini kırarak yeni bir zirve oluşturan AVAX, yeni zirve seviyesini 64.90 dolar olarak belirledi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 62 dolar seviyelerinden fiyatlanırken yükselişin devam etmesi halinde 66.50 dolar seviyelerinde ara direnç ile karşılaşabilir.

Bu ara direncin de kırılımı halinde 75-81 dolar aralığında bir direnç bölgesi oluşturabilir. Olası bir düzeltme hareketi ile geri çekilmeler yaşanması halinde 53 dolar seviyelerinde destek bulabilir. Bu desteğin kırılması halinde ise 50 dolar seviyelerinde bir alt destek görünüyor.

ADA

Alonzo hard fork çalışmaları devam eden Cardano, 2.310 dolar desteği üzerinde akümüle olduktan sonra 2.55-2.68 dolar bölgesinin üzerine kadar yükseliş gösterdi ve bu yazının hazırlandığı saatlerde 2.600 dolar seviyelerinden fiyatlanarak bu kırılımın retest aşamasını gerçekleştiriyor.

Güncellemenin başarılı bir şekilde sonuçlanması ve oluşacak hype ile 3.110 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. 3.110 dolar kırılımı halinde ise 3.670 dolar seviyelerinde olası bir direnç ile karşılaşabilir. 2.55-2.68 dolar bölgesinin altında bir kapanış yaşanması halinde 2.310 dolar desteği tekrardan test edilebilir.

DOT

7 Eylül tarihinde yaşanan dump sonrası 25 dolar desteği üzerinden toparlanma çalışmaları gerçekleştiren DOT, 30-34 dolar bandına tekrardan girerek yükselen tren içerisine dönüş yapmaya çalışıyor.

34 dolar seviyesinin kırılımının gerçekleşmesi halinde bu trende tekrardan dahil olarak 41 dolar seviyelerindeki dirence kadar bir yükseliş izleyebiliriz. 34 dolar seviyesinden gerçekleşecek bir geri dönüş halinde 30 ve 25 dolar seviyelerinde destekler bulabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Uzun Vadede Geleceği Parlak 13 Meslek

moonbeam

Moonbeam Projesi Kurucusu Derek Yoo ile AMA Etkinliği