içinde , , ,

Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Kritik Seviyelerde! I Güncel Fiyat Analizi

Avalanche, Solana

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

21 dolar seviyelerinden başlattığı yükseliş hareketlerini 29 dolar seviyelerine kadar sürdüren Avalanche (AVAX), trend desteğinden yeterli alıcı bulamayınca yükselişleri sınırlı kaldı. 27.70 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirdiği ikinci yükseliş hareketi sonrası, bir önceki tepenin aşılamaması ile tekrardan trend desteğine kadar geriledi.

Avalanche (AVAX)

ABD enflasyon rakamlarının açıklanması ile sert düşüşler yaşayan kripto paralar piyasasında Avalanche (AVAX)’da etkilendi.trend desteğinin sert bir şekilde kırılması ile 22 dolar seviyelerine kadar gerileme yaşadı. Destek altındaki hareketlerini devam ettirmesi halinde 20 dolar seviyelerindeki majör desteği test etmek isteyebilir. Yukarı yönlü hareketlerine devam etmesi halinde ise 24.75 dolar seviyelerindeki ara direnci ziyaret edebilir. Bu ara direncin kırılması halinde 29 dolar seviyelerini tekrardan test edebilir.

Solana (SOL)

Düşüş trendi içerisindeki hareketlerini devam ettiren Solana (SOL), trend direncinden beşinci defa reddedildi. Son gerçekleşen düşüşler ile 37.40 dolar seviyelerindeki desteğe geri dönüş yaşarken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 37.03 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Solana (SOL)

Bu destek seviyesinin altına sarkmalar Solana (SOL) için tehlikeli bir durum ortaya çıkarabilir. Şayet 37 dolar altındaki kapanışlarda düşüşlerin devam etmesi halinde karşılaşabileceği ilk destek seviyesi olarak 29 dolar seviyeleri görünüyor. Trend direncini tekrardan test ederek kırılımını gerçekleştirmesi halinde ise 43-51 dolar bölgesindeki majör direncin üzerine çıkmaya çalışmak yeni bir yükseliş trendi oluşturmak isteyebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Elon Musk, Jack Dorsey

Elon Musk, Jack Dorsey’in Bitcoin Web5 Projesine Tepki Gösterdi!