içinde

Avalanche Vakfı 200 Milyon USD Değerindeki Blizzard Fonunu Başlattı

Avalanche Vakfı, Avalanche blokzincirine daha fazla geliştirici getirmek için başka bir plan duyurdu. Kuruluş, Avalanche Vakfı’nın yanı sıra Avalanche odaklı bir inkübatör olan Ava Labs ve yatırımcılardan gelen katkılarla 220 milyon dolarlık yeni bir yatırım fonu açıkladı.

Avalanche vakfı, Blizzard adlı yeni yatırım programının DeFi, kurumsal uygulamalar, NFT’ler ve kültüre odaklanan geliştiricileri çekeceğini umuyor. Program, gelecek vaat eden projelere öz sermaye yatırımları, token alımları ve diğer operasyonel destek türleri ile yardımcı olacaktır.
Haber, Avalanche’ın DeFi geliştiricilerini hedef alan bir fon olan 180 milyon dolarlık bir teşvik programını başlatmaya başlamasından sadece birkaç ay sonra geldi.

Avalanche Vakfı CEO’su Emin Gün Sirer, yaptığı açıklamada Avalanche’ın son iki ay içinde platforma katılan varlıklar ve uygulamalarda inanılmaz bir büyüme yaşadığını söyledi.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

­Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler oldu? | 1 Kasım 2021

Burger King, Müşterilerine Kriptopara Dağıtıyor