in , , ,

Avalanche, Solana, Polkadot Fiyat Analizi | 16 Eylül 2021

kriptopara Binance Coin

Avalanche (AVAX)

Temmuz ayının ortalarında başlattığı ralli ile son iki haftadır sürekli atı tazeleyen AVAX, aldığı yatırımların da etkisi ile 65 dolar üzerinde bir fiyatlanmaya kadar ilerledi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 67 dolar seviyelerinden fiyatlanırken 60-64 bandındaki direncin de kırılımını gerçekleştiriyor.

Başarılı bir kırılım gerçekleşmesi halinde 75-81 dolar bölgesinde olası bir direnç ile karşılaşabilir. 60 dolar altında gerçekleşecek 4 saatlik bir kapanış halinde ise 50 dolar seviyelerindeki ara desteğe kadar bir geri çekilme yaşanabilir.

Solana (SOL)

216 dolar seviyelerindeki yeni zirve sonrası düşüş trendine giren Solana, 150 dolar seviyelerindeki destek üzerinde yatay bir görünüm sergiliyor. Düşen trend direncinin kırılımının gerçekleşmesi halinde 168 dolar seviyelerindeki direnç büyük önem kazanıyor.

168 dolar direncinin sağlıklı bir şekilde kırılması halinde sırası ile 195 ve 210 dolar seviyelerindeki dirençler takip edilebilir. 210 olar direncinin kırılımı halinde ise 230 dolar seviyelerinde olası bir direnç ile karşılaşabilir. 150 dolar desteğinin kırılımının gerçekleşmesi halinde ise 130 dolar seviyelerine kadar düşüş trendi devam edebilir.

Polkadot (DOT)

Minnet tarihi yaklaştıkça yatırımcıların ilgisini daha çok çeken DOT, 34 dolar direncinin kırılımı sonrası retest aşamasında görünüyor. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 34.70 seviyelerinden fiyatlanırken hem retest aşamasını tamamlamak üzere, hem de yükselen trend desteğinin testini gerçekleştirmiş olacak.

34.75 üzerinde 4 saatlik bir kapanış gerçekleşmesi halinde 41 dolar seviyelerindeki dirence hızlı bir yükseliş gerçekleştirebilir. 34 dolar altında yaşanacak kapanışlarda ise yükselen trend desteği de ihlal edilmiş olacak ve 30 dolar seviyelerine kadar bir geri çekilme izlenebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

İzinsiz ve İzinli Blockchain Ağları Arasındaki Farklar Nelerdir?

CheersLand Nedir?