in , ,

Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizleri

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Düşüş trendi içerisinde hareket etmeye devam eden Avalanche (AVAX), 37 dolar desteğinin de kırılması ile geçtiğimiz hafta 25 dolar seviyelerine kadar gerileyerek eylül 2021 döneminden itibaren en düşük seviyelerini gördü.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 33 dolar seviyelerinden fiyatlanırken tekrardan 37 dolar üzerinde fiyatlanma çabası içerisinde. 37 dolar üzerinde gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise düşen trend direncini test etmek isteyebilir.

Trend direncinin kırılması halinde ise 51.60-55.30 bölgesindeki majör direnç bölgesini test edebilir. Trend direncinden reddedilmesi halinde ise tekrardan 37 ve 25 dolar desteklerini test edebilir. 25 dolar desteğinin kırılması 15 dolar desteğine kadar düşüşler devam edebilir.

Solana (SOL)

Terra krizi ile birlikte yaşanan düşüşler sonrası 36 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayan Solana (SOL), bu seviyelerden gelen güçlü alım tepkileri ile tekrardan bir yükseliş ivmesi yakaladı. 43-51 dolar bölgesindeki majör destek üzerinde tutunmaya çalışıyor.

60.10 dolar seviyelerindeki ara direnç seviyesini test ettikten sonra kırılımın gerçekleşmesi halinde 66 dolar ve 73-80 dolar bölgesindeki majör dirençler test edilebilir. Bu direnç seviyelerinden reddedilmesi halinde minör trend desteğini test edebilir. Bu trend desteğinin kırılması halinde ise 45.90 desteğini test ederek yeni bir yüksek dip oluşturmak isteyebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

44 Ülke, Bitcoin İçin El Salvador’da Bir Araya Geliyor!

Vitalik, Ethereum

Vitalik Buterin, Dogecoin Vakfına 500 ETH Gönderdi! Peki Neden?