içinde ,

Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizleri I 12.04.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Geçtiğimiz ay içerisinde 101 dolar seviyelerine kadar hızlı bir yükseliş gerçekleştiren Avalanche (AVAX), piyasa genelinde yaşanan düşüşler sebebi ile bu yükseliş trendini bozarak 82 dolar desteğinin de altına sarktı.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi I 12.04.2022

Düşüşler sonrası daha önceki Avalanche (AVAX) analizlerimde üzerinde sıklıkla durduğum 71-76 dolar bölgesindeki majör bölgeye kadar gerilerken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 78 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. 71-76 dolar bölgesinden gerçekleşen alımların etkisi ile toparlanma görüntüleri sergilerken, bu yükselişlerin devam etmesi halinde 82 dolar seviyelerini test etmek isteyebilir. Ancak 78 dolar seviyelerinde bir ara direnç oluşumu da gerçekleştirmek isteyebileceğine dair şüphelerim bulunuyor.

Düşüşlerin devam etmesi halinde ise 71 dolar seviyelerine kadar destek bulamayabilir. 71 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar 65 dolara kadar bir geri dönüş izlememize sebep olabilir. 82 dolar üzerinde gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 92 dolar seviyelerine kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir.

Solana (SOL)

143 dolar seviyelerinden başlayan düşüşlerin etkisi ile yeni bir trend oluşturan Solana (SOL) bu düşüş trendi içerisinde hareket etmeye devam ediyor. NFT alanında yaptıkları yenilikler ve OpenSea iş birliğine rağmen piyasa genelinde yaşanan negatif havanın etkisi ile bu gelişmelerden faydalanamadı.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Fiyat Analizi I 12.04.2022

96 dolar desteğine yakın bir seviyeden gelen tepki alımları ile bu yazının hazırlandığı saatlerde 106 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Yükselişlerin devam etmesi halinde düşen trend direncini test etmek isteyecektir. Trend direncinin kırılımı halinde 119 dolar seviyelerine kadar yükselişlerini sürdürebilir. Ancak trend direncinden reddedilmesi halinde 96 dolar desteğini test edebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Huobi Primelist

Neopin (NPT) ve Curate (XCUR) Huobi Global’de Listeleniyor

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) Robinhood Sonrası Yükselişini Devam Ettiriyor I Güncel Fiyat Analizi