içinde , , ,

Avalanche (AVAX) ve Oasis Network (ROSE) Teknik Analizleri | 06.10.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX) ve Oasis Network (ROSE) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Haftaya güzel bir başlangıç yapan kripto para piyasasının öncü coin’lerinden Avalanche (AVAX) da bu pozitif havadan faydalanmıştı. Ancak son paylaşmış olduğum Avalanche (AVAX) analizimde belirtmiş olduğum üçgen yapısının aşağı yönlü kırılması ile kritik 17.305-18.075 bölgesindeki direncin kırılımını gerçekleştiremedi.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde Avalanche (AVAX) 17.280 seviyelerinden fiyatlanırken bu üçgen kırılımının düzeltme hareketini tamamlamak üzere görünüyor. 16.935 dolar altında gerçekleşecek kapanışlar halinde bu kırılımın onayını alarak 15.315-15.820 dolar bölgesindeki majör desteğe bir geri dönüş izleyebiliriz.

Olası bir yukarı yönlü harekette ise 17.305-18.075 bölgesinin üzerinde kapanış beklenmesi daha sağlıklı olabilir. Bu kırılımın gerçekleşmesi halinde ise 21-23 dolar bölgesine kadar yeni bir yükseliş trendi izleyebiliriz.

Oasis Network (ROSE)

Bir süredir 0.05610 ile 0.07010 aralığında yatay bir şekilde hareket eden Oasis Network (ROSE), bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.06015 seviyelerinden fiyatlanıyor. Bu süreç içerisinde oluşturduğu minör düşüş trendinin direncinden ikinci defa reddedilerek küçük geri çekilmeler yaşadı.

Pozitif piyasa şartlarından pek fazla yararlandığı söylenemeyecek olan Oasis Network (ROSE), bu düşüşlerini devam ettirmesi halinde 0.05610 seviyelerindeki desteği tekrardan test edebilir. Bu destek seviyesinin kırılması halinde ise 0.04650 desteğine kadar düşüşlerini sürdürebilir.

Bahsetmiş olduğum bu minör düşüş trendinin direncini kırması halinde ise 0.07010 direncine kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir. 0.07010 direncinin kırılması halinde ise 0.08325 direncine kadar takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Google Cloud ve NEAR Protocol Ortaklık Kuruyor!

FED Yetkililerinden Bu Hafta Hangi Mesajlar Geldi?