in , , ,

Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) Teknik Analizleri I 09.02.2022

Bugün sizler için hazırladığım Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM) teknik analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Kritik 71-76 dolar bölgesindeki direncin kırılması ile yükselişini hızlandıran Avalanche (AVAX), 92.95 dolar seviyelerindeki direnci geçtiğimiz gün test etti. İlk denemesinde bu direncin kırılımında başarısız olsa dahi, 85.90 dolar seviyelerindeki desteğin üzerinde tutunarak yükseliş trendini devam ettireceğine dair sinyaller vermiş oldu.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Teknik Analizi I 09.02.2022

Bitcoin (BTC) ve genel piyasa koşullarında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması halinde, 92.95 dolar direncini tekrardan test etme olasılığı yüksek görünüyor. Bu direncin kırılması halinde ise 101 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. Ancak, 92.95 dolar direncinden yaşanacak ikinci bir ret halinde, ikili tepe benzeri oluşumlarla karşılaşılabilir. Böyle bir durumda ise, 85.90 dolar desteğini tekrardan test edebilir. Bu desteğin kırılması halinde ise 71-76 dolar bölgesindeki desteğe kadar yeni bir düşüş trendi başlatabilir.

Fantom (FTM)

Son dönemlerin en çok konuşulan cinlerinden biri olan Fantom (FTM), 2.3700-2.5300 bölgesindeki majör dirençten ikinci defa reddedildi. Bu reddediliş sonrası başlattığı geri çekilmeler 2.1310 seviyelerinde oluşturduğu ara desteğe kadar devam etti.

Fantom (FTM)
Fantom (FTM) Teknik Analizi I 09.02.2022

Bu destek seviyesi üzerinden gelen alım tepkileri ile yukarı yönlü hareketlerini devam ettirmek istiyor görüntüsü içerisinde. Yükseliş trendini devamı için 2.3700-2.5300 bölgesindeki majör direncin kırılımının gerekliliği bu noktada artıyor. Bu kırılımın gerçekleşmesi halinde 3.0200-3.1600 bölgesine kadar yeni bir trend başlatabilir.

Aşağı yönlü hareketler açısından ise, 2.1310 desteğinin kırılması halinde 1.9000-20100 bölgesindeki bir alt destek test edilebilir. Bu destek bölgesinin kırılması, düşüş trendini derinleştirerek 1.5200 seviyelerindeki desteğe kadar devam edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Coin98 (C98) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Coin98 (C98) Nedir?

Socios ile Sevilla FC Fan Token ($SEVILLA) İş Birliği