in , , ,

Avalanche (AVAX) ve Chiliz (CHZ) Teknik Analizleri | 13.10.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX) ve Chiliz (CHZ) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Son bir aylık süreçte 17.305-18075 desteği altına yatay hareket eden Avalanche (AVAX), bu destek seviyesi üzerine çıkmak için bir çok deneme gerçekleştirse de başarısız oldu. ABD enflasyon verilerinin de gelmesi ile düşüş yönlü hareketlerini hızlandıran Avalanche (AVAX) dün 15.315-15.820 dolar bölgesindeki desteği test etmişti.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 14.990 dolar seviyelerinden fiyatlanan Avalanche (AVAX), 15.315-15.820 dolar bölgesindeki majör desteği de kırmış görünüyor. Düşüşlerini devam ettirmesi halinde 13.770 dolar seviyelerinde destek bulabilir. Olası bir yukarı yönlü harekette öncelikle 15.315-15.820 dolar bölgesi üzerinde günlük bir kapanış görmek işleme girmek için daha sağlıklı olabilir.

Chiliz (CHZ)

Piyasa genelinde yaşanan düşüşlerin etkisi ile yukarı önlü hareketlerinde sekteye uğrayan Chiliz (CHZ), oluşturduğu düşüş trendi içerisinde hareket etmeye devam ediyor. Aynı zamanda fan token’lar açısından da olumsuz bir süreç yaşanmasına sebep olan bu düşüşler sonucunda 0.2085 desteğini de kırmış oldu.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.1690 seviyelerinden fiyatlanan Chiliz (CHZ), 0.1570 desteğine doğru düşüşlerini devam ettiriyor. Karşılaşabileceği ilk olası destek seviyesi olan 0.1570 kırılması halinde ise 0.1075 desteğine kadar düşüşlerini sürdürebilir.

0.1570 desteğinden güçlü bir alım tepkisi gelmesi halinde ise 0.1950 seviyelerinde düşen trend direncini test etmek isteyebilir. Trend direncinin kırılması halinde ise 0.2085 ve 0.2850 seviyeleri takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Chiliz (CHZ) Nasıl Stake Edilir?

Metamask

MetaMask ile Paranızı Güvende Tutma Rehberi