içinde , ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Waves (WAVES) Güncel Fiyat Analizleri I 30.05.2022

Güncel Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Waves (WAVES) analizlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Geçtiğimiz hafta 21.35 dolar seviyelerine kadar gerileyen Avalanche (AVAX) bu seviyelerden gelen alım tepkileri ile tekrardan yönünü yukarı çevirmişti. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 27.10 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 25.50 direncinin de üzerinde hareket ediyor.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Güncel Fiyat Analizi I 30.05.2022

25.50 direncinin kırılması ile başarılı bir retest sonrası EMA50 göstergesinin de üzerine çıktı. Yukarı yönlü bu hareketlerin devam etmesi halinde 37 dolar seviyelerindeki dirence kadar yeni bir yükseliş trendi izleyebiliriz. Olası geri çekilmeler halinde ise 25.50 dolar seviyesini destek olarak kullanabilecek olan Avalanche (AVAX), bu seviyenin kırılması halinde ise 23.70 dolar seviyelerine kadar geri çekilmeler de yaşayabilir.

Solana (SOL)

39.90 dolar seviyelerinden başlattığı yükseliş hareketini piyasa koşullarının da pozitif seyretmesi ile devam ettiren Solana (SOL), bu yazının hazırlandığı saatlerde 46.20 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizi I 30.05.2022

Solana (SOL) için 43-51 dolar bölgesindeki majör destek üzerine tekrardan çıkma çalışmaları gözlemlenirken, bu bölgenin üzerine çıkması halinde sırası ile 60.10 ve 66.15 dolar seviyelerini test etmek isteyebilir. Bu bölge içerisinde bir süre akümüle olduktan sonra da yeni bir yükseliş trendi gerçekleştirebilir.

Olası geri çekilmeler halinde ise 43 dolar altındaki fiyatlanmalar 39.90 ve 37.30 seviyelerinin tekrardan ziyaret edilmesine neden olabilir.

Waves (WAVES)

63.88 dolar seviyelerindeki zirve sonrası manipülasyon haberleri ile sert düşüşler yaşamaya başlayan Waves (WAVES), 4.16 dolar seviyelerinden hızlı bir dönüş gerçekleştirerek haftaya da hızlı bir giriş yapmış oldu. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 5.80 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, günlük kazançları %30 üzerine çıktı.

Waves (WAVES)
Waves (WAVES) Güncel Fiyat Analizi I 30.05.2022

Yükselişlerini devam ettirmesi halinde Waves (WAVES) 8.50 dolar seviyelerindeki direnci test etmek isteyebilir. Karşılaşacağı ilk ara direnç seviyesi olarak ise 6.90 dolar seviyesi takip edilebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise 4.88 ve 4.16 desteklerine kadar düşüşler gözlemlenebilir. Bu seviyeler karşılaşacağı ilk destek seviyeleri olarak görünüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Güney Kore, Terra’nın (LUNA) Peşini Bırakmıyor!

Çin’den Dijital Yuan Hamlesi