içinde , ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Waves (WAVES) Güncel Fiyat Analizleri I 21.06.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Waves (WAVES) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

13.700 dolar seviyelerindeki destekten başlattığı yükseliş hareketlerini devam ettiren Avalanche (AVAX), bu yazının hazırlandığı saatlerde 18.300 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 4 saatlik grafiklerde EMA50 göstergesinin de üzerine atması ile yeni bir tepe oluşturarak yukarı yönlü hareketler sergiliyor.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Güncel Fiyat Analizi I 21.06.2022

Yükselişlerin devam etmesi halinde karşılaşabileceği ile direnç seviyesi 18.725 dolar seviyelerinde görülüyor. Bu direnç seviyesinin kırılması tekrardan 20 dolar seviyelerine kadar yükseliş getirerek 20.000 direncinin test edilmesini sağlayabilir. Aşağı yönlü hareketlerde ise 17.000 dolar seviyelerindeki EMA50 ve 16.300 takip edilebilecek ilk olası destekler.

Solana (SOL)

Düşüş trendi içerisindeki hareketlerine devam eden Solana (SOL), dün gerçekleşen yükseliş hareketleri ile birlikte trend dışına çıkmayı başardı. Solana topluluğu içerisinde yaşanan sıkıntılara rağmen başarılı bir çıkış hareketi gerçekleştirirken bu yazının hazırlandığı saatlerde 38 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizi I 21.06.2022

37.410 direncinin başarılı bir şekilde kırılması halinde 41.210-44.630 dolar bölgesindeki majör direnci test etmek isteyebilir. Bu majör bölgenin kırılması halinde ise 48.820 ve 54.525 dirençleri test edilebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise düşen trend içerisine gerçekleşecek geri dönüşler takip edilebilir. Aşağı yönlü hareketlerde karşılaşabileceği en güçlü destek seviyesi olarak 28.980 görünüyor.

Waves (WAVES)

5.255 dolar seviyelerindeki ara direnci üçüncü test edişi ile birlikte bugün kırılımını gerçekleştiren Waves (WAVES), gün içerisindeki kazançlarını %30 üzerine çıkarttı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 6.390 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 6.935 dolar direncine doğru hareket ediyor.

Waves (WAVES)
Waves (WAVES) Güncel Fiyat Analizi I 21.06.2022

6.935 dolar direncinin kırılması halinde sırası ile 8.550 ve 11.195 dolar seviyeleri takip edilebilir. Olası bir geri dönüş halinde ise 5.255 ve 4.205 dolar seviyeleri olası destekler olarak çalışabilir.

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Shiba Inu (SHIB)

Ethereum (ETH) Balinaları, 436 Milyon Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Tutuyor!

Sorare

Yeni Nesil Blockchain Fantezi Futbol Oyunu Sorare Nedir ve Nasıl Oynanır?