in , ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Tron (TRX) Fiyat Analizleri I 03.06.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Tron (TRX) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

37 dolar desteğinin kırılması ile birlikte oluşturduğu düşüş trendi içerisinde hareket etmeye devam eden Avalanche (AVAX), 29 dolar seviyelerinde trend direncini tekrardan test etmesine rağmen kırılımını gerçekleştiremedi. Trend direncinden reddedilmesi ile düşüşlerini sürdürürken bu yazının hazırlandığı saatlerde 23.40 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Ancak oluşturduğu yeni yüksek dip yapısı ile tekrardan yukarı yönlü bir hareket gerçekleştirerek trend direncini tekrardan test etmek isteyebilir. İkinci denemesinde kırılımı gerçekleştirmesi halinde sırası ile 29.11 ve 37 dolar seviyelerindeki dirençleri ziyaret edebilir.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi I 03.06.2022

Avalanche’ın (AVAX) aşağı yönlü hareketlerini devam ettirmesi halinde ise 20 dolar seviyelerinde destek bulabilir. 20 dolar desteğinin kırılması 14.90 desteğine kadar düşüşlerin devam etmesine neden olabilir.

Solana (SOL)

Ağ tıkanıklıkları ile sürekli gündeme gelen Solana (SOL), hafta içerisinde yine aynı sorun ile karşılaşarak sert düşüşler yaşamıştı. 43-51 dolar bölgesinde bulunan majör direncin kırılımını bir türlü gerçekleştiremezken 37.37 dolar desteğine doğru hareket ediyor.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Fiyat Analizi I 03.06.2022

37.37 dolar desteğinden güç toplayarak yeni bir yükseliş ivmesi kazanması halinde 43-51 dolar bölgesinin kırılımı için çalışabilir. Bu bölgenin kırılımı ise 66.15 dolar seviyelerindeki dirence kadar yeni bir yükseliş trendi oluşturabilir. 37.37 dolar desteğinin kırılması halinde ise 22.50 desteğine kadar düşüşler devam edebilir.

Tron (TRX)

Ocak ayının son haftasından itibaren oluşturduğu yükselen kanal içerisinde hareket etmeye devam eden Tron (TRX), kanal direncinin kırılımı için çabalıyor. Son 3 denemesinde de kırılım için başarısız olan Tron (TRX) bu kırılımı gerçekleştirmesi halinde 0.1000-0.1030 bölgesindeki dirence kadar sert bir yükseliş hareketi gerçekleştirebilir.

Tron (TRX)
Tron (TRX) Fiyat Analizi I 03.06.2022

Kanal orta bandının kırılması halinde ise 0.0716-0.0747 bölgesindeki majör desteğe kadar düşüşler izleyebiliriz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin

New York Senatosu’ndan Madencilik Yasağı

Binance, CZ

Changpeng Zhao: Sadece Kripto Tutuyorum