içinde , ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Stepn (GMT) Teknik Analizleri I 04.07.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Stepn (GMT) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Geçtiğimiz haftalarda 21.880 direncinden reddedilerek sert düşüşler yaşamaya başlayan Avalanche (AVAX), 16.000 dolar seviyelerinde bir destek oluşturdu. Bu seviye üzerinde konsolide olan Avalanche (AVAX), geçtiğimiz haftayı %15 üzerinde bir kayıp ile kapattı.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Teknik Analizi I 04.07.2022

Bu konsolidasyon sürecinin tamamlanması ile yukarı yönlü bir atak gerçekleştirmesi halinde 18.725 direncini test edebilir. Bu direnç seviyesinin kırılması halinde ise Avalanche (AVAX), tekrardan 20 dolar seviyelerine dönüş gerçekleştirebilir. Ancak bu yatay seyir halinin bir düşüş trendinin düzeltmesi olarak kalması ve düşüş trendini devam ettirmesi halinde ise sırası ile 14.900 ve 13.700 destekleri takip edilebilir.

Solana (SOL)

41.210-44.630 dolar bölgesindeki majör direncin kırılımı için iki kere reddedilen Solana (SOL), gerçekleşen düşüşler ile bu bölgeden %25’ten fazla değer kaybetti. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 33.400 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 33.615 direncinin kırılımı için çabalıyor.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Teknik Analizi I 04.07.2022

33.615 direncinin kırılması halinde 37.400 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş hareketi izleyebiliriz. Ancak bu seviyelerden gerçekleşecek bir düşüş ve trendin devam etmesi halinde 28.980 dolar seviyelerindeki desteği test etmek isteyebilir.

Stepn (GMT)

Haziran ayının ikinci yarısını hareketli bir şekilde geçiren Stepn (GMT), 1.1110 dolar direncine kadar bir yükseliş gerçekleştirmişti. Bu direnç seviyesinin kırılımında başarısız olurken, 0.7580-0.8280 bölgesindeki desteğe kadar geriledi.

Stepn (GMT)
Stepn (GMT) Teknik Analizi I 04.07.2022

Bu destek bölgesi üzerinde yatay hareketler ederken, genel piyasa koşullarına da ayak uydurmuş görünüyor. Bu destek bölgesinden güç toplayarak yükselişlerine devam etmesi halinde 1.1110 ve 1.2450 dirençlerini tekrardan ziyaret edebilir. 0.7580-0.8280 bölgesinin aşağı yönlü kırılımının gerçekleşmesi halinde ise 0.5340 seviyelerinde destek bulabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Rusya Merkez Bankası, Kripto Madenciliğini Yasallaştırmaya Hazır!

Cardano, Vasil Hard Fork’u Testnet’te Yayınlandı