içinde , , ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Oasis Network (ROSE) Teknik Analizleri | 23.02.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Oasis Network (ROSE) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Savaş senaryolarının başlaması ile düşüşe geçen kripto paralar piyasasında Avalanche (AVAX)’da bu düşüşlere ayak uydurarak 67 dolar seviyelerine kadar bir gerileme yaşadı. Aynı zamanda yükselen trend yapısının da bozulmasına yol açan bu düşüşler ile 65 dolar seviyelerindeki desteğe yakın bir noktadan toparlanma belirtileri gösterdi.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Teknik Analizi | 23.02.2022

71-76 dolar bölgesindeki majör desteğin test edilmesi ile bu bölgenin altında bir fiyatlanma yaşamasına rağmen, bu kırılım bir fake-out olarak kalabilir. Bu durumda yükselişlerini devam ettirmesi halinde 82.25 dolar seviyelerinde bulunan dirence kadar pozitif bir şekilde davranmaya devam edebilir. 82.25 direncinin kırılması halinde ise yükseliş trendine geri dönerek yukarı yönlü hareketlerini devam ettirebilir.

71-76 dolar bölgesinin altına geri dönüşler halinde ise 65 dolar desteğine kadar düşüş trendini sürdürebilir. Avalanche (AVAX) 65 dolar desteğini kırması durumunda ise 51.60-55.30 bölgesindeki majör desteği yeniden ziyaret edebilir.

Solana (SOL)

Kötü giden piyasa şartlarına 119 dolar seviyelerinden başlattığı düşüş trendi ile ayak uyduran Solana (SOL), 73-80 dolar bölgesindeki majör desteğe çok yakın bir mesafeden geri dönüş hareketleri başlattı. Bu yükseliş hareketlerinin devam etmesi halinde düşen trend direncini test edebilir. Aynı zamanda 4 saatlik grafiklerde EMA50 göstergesini de trend direnci ile birlikte kullanan SOL, bu direnci kırması halinde 96 dolar seviyelerindeki direnci de test edebilir.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Teknik Analizi | 23.02.2022

96 dolar direncinin kırılması halinde ise sırası ile 105 ve 119 dolar dirençleri takip edilebilir. Trend direncinden reddedilmesi halinde ise 73-80 dolar bölgesindeki majör desteğe bir geri dönüş yaşanabilir.

Oasis Network (ROSE)

Son zamanların en çok konuşulan projelerinden biri olan Oasis Network (ROSE), genel piyasa şartlarının negatif seyretmesinden dolayı beklenen performansı gerçekleştiremedi. 0.37880-0.40150 bölgesindeki majör desteğin kırılması ile sert düşüşler yaşayan ROSE, 0.21150 seviyelerine kadar gerileme yaşadı.

Oasis Network (ROSE)
Oasis Network (ROSE) Teknik Analizi | 23.02.2022

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.22500 seviyelerinden fiyatlanırken, düşen trend direncini test etmek için çalışıyor. Trend direncinin kırılması halinde 0.26730 direncine kadar yukarı yönlü hareketlerini devam ettirebilir. 0.26730 direncinin kırılması halinde ise sırası ile 0.30890 ve 0.3440 dirençleri takip edilebilir. Trend direncinden reddedilmesi yada düşüşlerin devam etmesi halinde ise 0.19290 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendini devam ettirebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Ethereum (ETH), Terra (LUNA), Polygon (MATIC) Teknik Analizleri | 22.02.2022

Fantom Cüzdanı fWallet Nedir? Kurulumu Nasıl Yapılır?