in ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Oasis Network (ROSE) Teknik Analizleri I 08.03.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Oasis Network (ROSE) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

87 dolar seviyelerindeki dirençten reddedildikten sonra oluşturduğu düşüş trendi içerisinde hareket etmeye devam eden Avalanche (AVAX), 71-76 dolar bölgesindeki destek üzerinde akümüle oluyor.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Teknik Analizi I 08.03.2022

Bu destek bölgesinin üzerinde gerçekleşecek bir fiyatlanma ile düşen trend içerisinden çıkışın da onayını alacak olurken, sırası ile 82-87 ve 93 dolar dirençleri takip edilebilir. 71 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 65 dolar seviyelerindeki destek test edilebilir.

Solana (SOL)

105 dolar direncini iki kere test etmesine rağmen kırılımında başarısız olan Solana (SOL), 73-80 dolar bölgesindeki majör desteğe geri dönüş yaşadı. Son bir hafta içerisinde düzenli olarak düşüşler yaşarken, bu destek bölgesi üzerinde yeni bir yüksek dip oluşturması halinde yukarı yönlü ivme kazanma olasılığı da artıyor.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Teknik Analizi I 08.03.2022

Bu yukarı yönlü ivmenin kazanılması halinde 105 dolar direnci tekrardan test edilebilir. 24 ocak tarihinden itibaren 73-80 dolar desteğini üçüncü defa test eden Solana (SOL) bu bölgenin altında bir fiyatlanma gerçekleştirmesi halinde 43-51 dolar bölgesindeki desteğe kadar düşüşlerini sürdürebilir.

Oasis Network (ROSE)

0.19290 desteğini test ettikten sonra hızlı bir şekilde yükselişe geçen Oasis Network (ROSE), 0.26730 direncinden reddedildi. Bu direnç seviyesinden gerçekleşen geri çekilmeler ile 0.20700 seviyelerine kadar bir kayıp yaşadı.

Oasis Network (ROSE)
Oasis Network (ROSE) Teknik Analizi I 08.03.2022

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.22130 seviyelerinden fiyatlanırken yukarı yönlü hareketlenmenin tekrardan başlaması halinde 0.26730 direncini tekrardan test edebilir. 0.26730 direncinin kırılması halinde sırası ile 0.30890 ve 0.34440 dirençleri takip edilebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 0.19290 desteğine kadar düşüşler devam edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Huobi Global’de Listelenen Son 5 Proje ve Fiyat Performansları

Visa ve Mastercard Rusya’daki Operasyonlarını Askıya Aldı