içinde ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Fantom (FTM) Fiyat Analizleri I 31.03.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Fantom (FTM) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

65 dolar seviyelerindeki destek üzerinden aldığı tepkiler ile yükseliş trendine başlayan Avalanche (AVAX) 71-76 dolar bölgesinde bulunan direnci ve 82 dolar seviyelerinde bulunan ara direnci de kırarak yükselişlerini devam ettirerek bugün açılışı ile tekrardan 100 dolar seviyelerine dokundu.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi I 31.03.2022

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 99.20 dolar seviyelerinden fiyatlanırken Avalanche (AVAX) 101.44 dolar seviyelerindeki direnci test ediyor. İlk denemesinde kırılım için başarısız olurken, olası bir düzeltme gerçekleşmesi halinde 92.50 dolar seviyelerini test ederek güç toplamak isteyebilir. Ancak bu geri çekilmeler sonucunda yükselen trend desteğinin kırılmanı gerçekleştirmesi 82.25 dolar seviyelerindeki desteğe kadar yeni bir düşüş trendi oluşturabilir.

Solana (SOL)

Parabolik bir şekilde yükselişlerini sürdüren Solana (SOL), 119.60 dolar direncini de aşarak 120.7 dolar seviyelerine kadar yükseliş gerçekleştirdi. Bitcoin (BTC) ve genel piyasa koşullarında yaşanan pozitif havayı çok iyi bir şekilde değerlendiriyor.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Fiyat Analizi I 31.03.2022

Yükselişlerinin devam ettirmesi halinde 134 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. 134 dolar direncinin kırılması halinde ise 152 dolar seviyelerine kadar trendi sürdürebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise sırası ile 119.60 ve 105 dolar destekleri takip edilebilir.

Fantom (FTM)

Andre Cronje’nin istifa açıklaması sonrasında sert düşüşler yaşayan Fantom (FTM) 1.0500 seviyelerinden başlattığı yükseliş trendini sürdürüyor. Ancak şahsi görüşüm hacimsel açıdan Fantom (FTM) için beklediğim ivmenin altında kaldığını ve bu istifa haberinin etkilerini hala hissettiğini düşünüyorum.

Fantom (FTM)
Fantom (FTM) Fiyat Analizleri I 31.03.2022

1.5200 seviyelerinde bulunan dirence ulaşamadan yatay bir seyre dönüş yapması, bu seviyelerde bir akümülasyon süreci yaşayacağını da gösteriyor olabilir. Bu akümülasyon sürecinin sonlanması 3 Nisan tarihinde Fantom (FTM) ekibi tarafından yapılması beklenen açıklamaya denk gelebilir. Pozitif bir durum oluşması halinde 1.5200 direncini rahatlıkla kırılımını gerçekleştirebilir. Bu kırılım sonrası 1.9150-1.0170 bölgesindeki majör direnci test edebilir. Aksi bir durumda ise yükselen trend desteğinin kırılımını gerçekleştirerek sırası ile 1.3370 ve 1.1480 desteklerini ziyaret edebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

DeFi

Ethereum Token Nedir? DeFi Varlık Türleri İçin Bir Kılavuz

Bitcoin (BTC)’de Sert Düşüş Yaşandı I Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler