in , , ,

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Dogecoin (DOGE) Teknik Analizi | 14 Ekim 2021

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Avalanche (AVAX)

Dün ve bugün yaşanan yükselişler ile tekrardan düşen trend direncine gelen Avalanche (AVAX), bu yazının hazırlandığı saatlerde 57 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

Avalanche

Düşüş trendinin kırılımının onayının alınacağı 60 dolar direncinin de kırılımı halinde 71-76 dolar bölgesindeki majör direnç test edilebilir. Düşen trend direncinden reddedilmesi halinde ise sırası ile 55 ve 51 dolar seviyelerindeki destekler test edilebilir.

Solana (SOL)

134 dolar seviyelerindeki desteğe yakın bir noktadan geri dönüş yaşayarak 152 dolar seviyelerindeki düşen trend direncinin testini gerçekleştiren Solana (SOL), bu trend direncinin kırılımında başarılı olması halinde 167-178 dolar aralığındaki dirence kadar yükselişini devam ettirebilir.

178 dolar direncinin kırılımı halinde ise 194 dolar seviyelerinde direnç ile karşılaşabilir. Düşen trendin kırılımında başarısız olması halinde 134 dolar desteği tekrardan test edilebilir.

Dogecoin (DOGE)

0.2770 dolar seviyelerindeki dirençten reddedilerek tekrardan düşen trend içerisine dönüş yaşayan Dogecoin (DOGE), 0.2200 dolar seviyelerindeki ara destekten dönüş yaşayarak tekrardan kırılım için yönünü yukarı çevirdi. Elon Musk’ın Doge içerikli bir gönderiye Twitter üzerinden yorum yapması tekrardan müdahale edip etmeyeceği konusunda soru işaretleri oluşturdu.

0.23-0.25 dolar bölgesindeki direncin kırılımı halinde 0.2770 ve 0.3200 dolar dirençleri test edilebilir. Ancak düşen trend içerisinde hareket etmeye devam ettiği sürece 0.2000 dolar desteğinin test edilme olasılığı da artıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Ardana’nın ($DANA) Halka Arzı

TrustPad

Launchpad Serisi: TrustPad Nedir ve IDO’larına Nasıl Katılınır?