in , ,

Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC) ve Cosmos (ATOM) Teknik Analizi | 26 Ekim 2021

kriptopara

Avalanche (AVAX)

71-76 dolar bandındaki direnç kanalının alt bandından reddedilen Avalanche (AVAX), bu yazının hazırlandığı saatlerde 69 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 71 dolar bandının kırılımı halinde 76 dolar üst bandında kadar yükseliş trendini sürdürebilir.

Bu geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 65 dolar desteği tekrardan test edilebilir. 76 dolar direncinin kırılımı halinde ise 79 dolar seviyelerinde ara direnç ile karşılaşabilir.

Polygon (MATIC)

1.480-1.530 direnç bölgesinde akümüle olduktan sonra hızlı bir şekilde 1.790 direncine kadar yükselen MATIC, bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.840 seviyelerinden fiyatlanarak bu direncin de kırılımını gerçekleştiriyor.

1.790 üzerinde başarılı bir şekilde tutunması halinde 1.950-2.000 dolar bölgesinde bir direnç oluşturabilir. 1.790 direnci üzerinde tutunmakta başarısız olması halinde ise 1.600 desteğine kadar geri çekilmeler gerçekleşebilir.

Cosmos (ATOM)

Düşen trend kırılımı sonrası 36-38 dolar bandındaki majör direnç bölgesine kadar yükseliş gerçekleştiren ATOM, üçüncü denemesinde bu bölgenin içerisine girerek 38 dolar direncine kadar yükseliş gerçekleştirdi.

38 dolar direncinin kırılımı halinde sırası ile 40 ve 43 dolar seviyeleri takip edilebilir. Olası bir geri dönüş halinde 36 dolar desteğine kadar bir düzeltme hareketi ile karşılaşabiliriz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin’de Yön Tayini İçin Kritik Seviyeler | BTC Teknik Analizi

Zirvedeki 10 NFT Sanatçısı