in , ,

Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve Solana (SOL) Teknik Analizi | 4 Kasım 2021

kriptopara

Avalanche (AVAX)

Blizzard adlı fondan 200 milyon dolarlık bir yatırım aldığını açıklayan Avalanche, bu yatırım sonrası 80.99 seviyelerinde yeni bir zirve belirledi. 76-78 dolar aralığındaki direnç bölgesinde hareket eden AVAX’ın bu direnç bölgesinin kırılımını gerçekleştirmesi halinde sırası ile 85 ve 79 dolar seviyelerinde olası dirençler ile karşılaşabilir.

Blizzard tarafından yapılan yatırımın NFT’ler de başta olmak üzere daha çok büyüme odaklı şekilde kullanılacağı da açıklandı. 76 dolar altında gerçekleşecek bir fiyatlanma ve geri çekilmelerin başlaması halinde 71.80 seviyelerindeki ara desteği test edebilir.

Polkadot (DOT)

54.54 dolar seviyelerinde bir zirve belirleyerek yükselen trend içerisinde hareket etmeye devam eden Polkadot, güne yatay hareketler ile başladı.

Yukarı yönlü ivmenin devam etmesi halinde 55.60-59.20 bölgesinde yeni bir direnç oluşturabilir. Bir düzeltme başlangıcı sonrası 49.60 seviyelerinde yükselen trend desteğini test ederek tekrardan yeni bir yön tayini gerçekleştirebilir.

Solana (SOL)

Ekim ayı ortalarında başlattığı rallisine devam eden Solana, bu yazının hazırlandığı saatlerde 237 dolar seviyelerindeki direnci test ederken ve güne 247 dolar seviyelerinde yeni bir zirve ile devam ediyor.

237 dolar direncinin kırılımı halinde 280-310 dolar bölgesinde yeni bir direnç kanalı oluşturabilir. 237 dolar direncinden reddedilmesi halinde ise 200 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

kriptopara

Sıra Borsa Coinlerine Geliyor

Dogecoin

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Chiliz (CHZ) Teknik Analizi | 4 Kasım 2021