in , ,

Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve Polygon (MATIC) Teknik Analizi | 30 Kasım 2021

kriptopara

30 Kasım 2021 tarihine ait Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve Polygon (MATIC) Teknik Analizini sizlerle paylaşıyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

147 dolar seviyesinde gerçekleştirdiği zirve sonrası geri çekilmeler yaşayan AVAX, yükselen trend desteğine kadar bir miktar düşüş yaşadıktan sonra 107 dolar desteğinden topladığı güç ile tekrardan 114-118 dolar bandında bulunan majör direnç bölgesini geçmeye çalışıyor.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Teknik Analizi | 30 Kasım 2021

118 dolar üzerinde bir fiyatlanma gerçekleşmesi halinde 148 dolar direncine kadar yükseliş trendi devam edebilir. 148 dolar direncinin kırılması halinde 158-167 dolar bandında yeni bir direnç bölgesi oluşturabilir. 107 dolar desteğinin kırılımı halinde yükselen trend yapısının da bozulacak olmasından dolayı 101 ve 88 dolar destekleri test edilebilir.

Polkadot (DOT)

55 dolar zirvesinden sonra piyasa genelinde yaşanan olumsuz havanın da etkisi ile 32-34 dolar bandındaki majör desteğe kadar bir düşüş trendi oluşturan DOT, bu destek üzerinden yine genel piyasa şartlarının da pozitif bir havaya bürünmesi ile yukarı yönlü bir ivme kazandı.

Polkadot (DOT)
Polkadot (DOT) Teknik Analizi | 30 Kasım 2021

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 37 dolar seviyelerinden fiyatlanırken aynı zamanda düşen trend direncini de test ediyor. 39 dolar direncinin kırılımı ile düşen trend içerisinden çıkışın onayını alacak olan Polkadot, sırası ile 44 dolar direncini ve 55-59 dolar bölgesini ziyaret edebilir. 32-34 dolar majör destek bölgesinin kırılımı halinde ise 26 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Polygon (MATIC)

Uzun süredir 1480-2.001 aralığında yatay hareketler ile fiyatlanan MATIC, 1.480-1.530 bölgesindeki majör destek üzerinden gelen alımlar ile hızlı bir şekilde 1.795 ara direncine kadar yükseliş gösterdi.

Polygon (MATIC)
Polygon (MATIC) Teknik Analizi | 30 Kasım 2021

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.795 direncinin kırılımı için çalışan Polygon, bu direncin kırılımı gerçekleştirmesi halinde tekrardan 1.950-2.000 majör direnç bölgesini test edebilir. 1.795 direncinden reddedilmesi halinde ise 1.605 seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeler yaşanabilir. 2.000 üzerinde gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde 2.310-2.420 bölgesinde olası bir direnç bölgesi oluşturabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Temel Analiz

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 5 Kriptopara Projesinin Teknik Analizi | 30 Kasım 2021

Facebook

Facebook’un Metaverse Fikri Merkeziyetsizlik İçin Bir Tehdit mi?