in , , ,

Avalanche (AVAX) Güncel Teknik Analizi | 30.09.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX) analizini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Ağustos ayının ilk günlerinden itibaren başlattığı düşüş trendini devam ettiren Avalanche (AVAX), aynı zamanda ortaya atılan spekülatif haberler ile de sancılı bir süreç yaşadı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 17.400 dolar seviyelerinden fiyatlanırken piyasa genelinde oluşan negatif havanın etkisi ile küçük geri çekilmeler yaşıyor.

Düşüşlerine 17.305-18.075 bölgesindeki bulunan majör desteke ara veren Avalanche (AVAX), bu yatay hareketler sonucunda oluşan simetrik üçgen yapısının kırılımı ile yeni bir yön tayini gerçekleştirebilir.

Üçgen kırılımının aşağı yönlü gerçekleşmesi halinde, 15.315-15.820 dolar bölgesinde bulunan bir alt desteğe kadar düşüşlerini devam ettirebilir. Bu senaryonun gerçekleşmesi halinde Avalanche (AVAX) haziran ayı fiyatlarına geri dönmüş olacak. Yukarı yönlü bir kırılımın gerçekleşmesi ve destek üzerinde akümüle olduğuna dair belirtiler göstermesi halinde ise tekrardan 20 dolar üzerine çıkarak 21.220-23.320 bölgesindeki dirence kadar alım tepkileri izleyebiliriz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Ripple (XRP) Güncel Teknik Analizi | 30.09.2022

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 30 Eylül 2022