içinde ,

Avalanche (AVAX), Fantom (FTM) ve Solana (SOL) Fiyat Analizleri I 23.03.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Avalanche (AVAX), Fantom (FTM) ve Solana (SOL) fiyat analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Avalanche (AVAX)

Pozitif piyasa koşullarının devam ettiği bugünlerde hızlı bir yükseliş hareketi gerçekleştiren Avalanche (AVAX) bir önceki analizimde belirtmiş olduğum 93 dolar direncine yakın bir seviyeden geri dönüş yaşadı. Bu geri çekilmeler sonucunda 82.25 desteğine kadar gelen AVAX için oluşan ikili tepe yapısı da dikkat çekiyor.

Avalanche (AVAX)
Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi I 23.03.2022

82.25 desteği aynı zamanda bu ikili tepe yapısının da boyun çizgisi olarak kullanılabilir. Aşağı yönlü bir kırılım gerçekleşmesi halinde Avalanche (AVAX) için 71-76 dolar bölgesinde bulunan majör desteğe kadar yeni bir düşüş trendi oluşturabilir. Bu majör destek bölgesinden gelecek tepkiler ile bir geri dönüş yaşanması halinde ise daha güçlü bir şekilde, aynı zamanda yeni bir yüksek dip oluşumu ile tekrardan yukarı yönlü ivmesini devam ettirebilir. 71-76 dolar bölgesindeki majör desteğin kırılması halinde ise 65 dolar seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendi devam edebilir.

Fantom (FTM)

Oluşturduğu minör yükseliş trendi üzerinde hareket etmeye devam eden Fantom (FTM) 1.3370 direncine yakın bir seviyeden geri çekilmeler yaşadı. Trend desteğine kadar devam eden bu geri çekilmeler sonrası, bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.2760 seviyelerinden fiyatlanıyor. 1.1890-1.2560 bölgesinin altında gerçekleşecek bir fiyatlanma halinde trend kırılımının onayını alabilir.

Fantom (FTM)
Fantom (FTM) Fiyat Analizi I 23.03.2022

Yükselen trend desteğinin kırılması halinde sırası ile 1.1480 ve 1.0515 destekleri takip edilebilir. Yükselen trend desteğinden alınacak güç ile yeniden yukarı yönlü hareketlerin başlaması halinde ise 1.3370 direncinin kırılımı izlenebilir. Bu direnç kırılımının gerçekleşmesi halinde ise 1.5200 direncine kadar yükseliş trendini devam ettirebilir.

Solana (SOL)

73-80 dolar bölgesindeki majör destekten topladığı alıcıların gücü ile başlattığı yükseliş trendini şubat ayının ilk haftasından itibaren gelen düşüş trendinin direncine kadar devam ettiren Solana (SOL), düşen trend direncinin kırılımı için çalışmakta.

Solana (SOL)
Solana (SOL) Fiyat Analizi I 23.03.2022

Düşen trend içerisinden çıkış yapması halinde 96 dolar seviyelerindeki ara direnci test ederek kırılımın onayını almak isteyebilir. Bu kırılımın gerçekleşmesi halinde ise sırası ile 105 ve 119 dolar dirençleri hızlı bir şekilde ziyaret edilebilir. Düşen trend içerisindeki hareketlerine devam etmesi halinde ise 86 dolar ara desteği takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

League of Kingdoms Arena (LOKA) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: LOKA Nedir?

DeFi Boğasında Öne Çıkabilecek Projeler