in

Aurox (URUS) KuCoin’de Listeleniyor: Aurox (URUS) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Aurox (URUS) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Aurox (URUS) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri URUS/USDT’dir.

Yatırımcılar 30 Mart TSİ 13:00’ten itibaren KuCoin üzerinden URUS alım-satımı yapabilecek. Ancak URUS’larınızı KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 31 Mart TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının URUS Listeleme Haberi:

Aurox (URUS) Nedir?

Total Supply Market Cap Issue Date Consensus Protocol
1,000,000 URUS $42,589,298 2022-02-28
Circulating Supply 24hr Volume Issue Price Cryptographic Algorithm
453,807 URUS $876,073

Aurox ekosistemi, yatırımcıların ve trader’ların karlı ticaret kararları vermeleri için CeFi ve DeFi’nin en iyilerinden yararlanmalarına yardımcı olur. Hepsi bir arada Aurox terminali, tescilli long/short göstergeler, on-chain göstergeler, webhook-based uyarılar ve çok daha fazlasını içeren en kapsamlı araç setini sağlar ve kullanıcıların hızla başarılı yatırımcılar olmalarına olanak tanır.

Aurox (URUS)

Aurox, DeFi’yi basitleştirmek ve sonraki 100 milyon kullanıcıyı merkeziyetsiz uygulamalara yerleştirmek için özel olarak oluşturulmuş borç verme protokolünü ve zincirler arası çalışamaz sözleşmelerini kullanmak için terminalleri yaratmış.

Aurox’un platformu, ERC-20 token’i URUS tarafından desteklenmektedir. Urus, Aurochs olarak bilinen bir süper boğa türü için kullanılan Yunanca bir kelimedir.

Official website: https://getaurox.com/

Whitepaper: https://getaurox.com/pdf/whitepaper.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Solana ($SOL) Fiyat Analizi

Trust

Trust Wallet ile Kripto Nasıl Satın Alınır?