in

Audius (AUDIO), Fetch.ai (FET) ve Holo (HOT) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

Audius (AUDIO) yatırma işlemleri 25 Şubat TSİ 10:30’da, Fetch.ai (FET) 25 Şubat TSİ 11:00’da ve Holo (HOT) 25 Şubat TSİ 11:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Audius (AUDIO) için 25 Şubat TSİ 10:30’dan itibaren, Fetch.ai (FET) için 25 Şubat TSİ 11:00’dan itibaren, Holo (HOT) için 25 Şubat TSİ 11:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. AUDIO, FET ve HOT spot işlemler (AUDIO/USDT, FET/USDT, HOLO/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak AUDIO, FET ve HOT’larınızı Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 26 Şubat TSİ 16:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının AUDIO, FET ve HOT listeleme haberi:

Audius (AUDIO) Nedir?

Audius, dünya müziğini paylaşmak ve savunmak için işbirliği yapan tamamen merkeziyetsiz sanatçılar, geliştiriciler ve dinleyiciler topluluğu oluşturmak amacıyla ortaya çıkmıştır.

Audius (AUDIO)

AUDIO tokeni platformda üç temel amaç için kullanılmaktadır: Güvenlik, özellik erişimi ve yönetim. AUDIO bir node işletmek veya yönetişime katılmak gibi bir hizmet için teminat olarak gösterilir. Buna karşılık olarak, AUDIO sahipleri sürekli ihraç, yönetim ağırlığı ve özel özelliklere erişim kazanır. AUDIO’nun gelecekte ağdaki değer transferlerinden küresel bir ücret havuzunu yönetmesi planlanıyor.

Official website: https://audius.co/

Fetch.ai (FET) Nedir?

Fetch.AI, kripto ekonomisine sahip açık, izinsiz, merkeziyetsiz bir makine öğrenimi ağı oluşturan bir yapay zeka (AI) laboratuvarıdır. Fetch.ai, küresel veri ağından yararlanan görevleri yürütmek için özerk AI kullanarak herkesin bağlanabileceği ve güvenli veri kümelerine erişebileceği izinsiz bir ağ ile AI teknolojisine erişimi demokratikleştirir.

Fetch.ai (FET)

Fetch.AI modeli, DeFi ticaret hizmetlerini, ulaşım ağlarını (park etme, mikro mobilite), akıllı enerji şebekelerini, seyahati optimize etme gibi kullanım durumlarına, yani esasen büyük ölçekli veri kümelerine dayanan herhangi bir karmaşık dijital sistemlerine dayanmaktadır.

Official website: https://fetch.ai/

Whitepaper: Fetch.ai whitepaper

Holo (HOT) Nedir?

Holo, blockchain teknolojisinin kullanımını gerektirmeyen dApp’ler geliştirmek için bir çerçeve olan Holochain kullanılarak oluşturulmuş merkeziyetsiz uygulamaları barındırmak için eşler arası dağıtılmış bir platformdur.

holochain

Holo’nun amacı, daha geniş internet ile Holochain kullanılarak oluşturulan uygulamalar arasında bir köprü görevi görerek, Holo ağ katılımcıları tarafından internette barındırıldıkları için dApp’lerin kolayca erişilebilir olduğu bir ekosistem ve pazar yeri sunmaktır.

Official website: https://www.holochain.org/

Whitepaper: https://holo.host/whitepapers/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Devam Eden Airdrop Etkinlikleri

Kripto para, Bitcoin

Bitcoin (BTC) Dönüş Sinyalleri mi Veriyor?