in ,

Atlético Mineiro Fan Token Bugün Satışa Çıkıyor: $GALO Token Nasıl Satın Alınır?

Brezilya futbol ligi ekiplerinden Atlético Mineiro, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. Bugün Türkiye saati ile 16.00′da Socios üzerinden $GALO token’ler satışa çıkarılıyor. 2 dolardan satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin toplam adedi 10 milyon olarak belirlendi.

Kullanıcılar ilk zaman aralığında maksimum 50 adet satın alabilecek. Geriye kalan zamanda ise maksimum satın alma adedi 250’ye çıkartılacak.

$GALO Token Nasıl Satın Alınır?

$GALO Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $GALO token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı ve email adresinizle kaydolmak. Email adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $GALO Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $GALO Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Lithium Finance (LITH), BitMart Platformunda Listeleniyor

Fenerbahce Token

Fenerbahçe Token’a İlgi Çok Büyük!