in , ,

Atlas Navi (NAVI) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto endüstrisinde AI kullanarak geliştirilmiş ilk navigasyon ve Drive-to-Earn projesi olan Atlas Navi bugün TSİ 15.00’te KuCoin’de listeleniyor. Kullanıcılar NAVI/USDT işlem çiftlerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

Atlas Navi, yol koşullarını otomatik olarak algılayarak trafikten kaçınmak için AI teknolojisini ve akıllı telefon kamerasını kullanan ilk navigasyon uygulamasıdır. Avrupa Birliği tarafından fonlanan Atlas Navi, makine öğrenimi ve blok zinciri gibi en son teknolojileri kullanarak önde gelen navigasyon uygulaması olmayı amaçlıyor.

Drive -to-Earn projesi olan Atlas Navi sayesinde kullanıcılar uygulamayı kullanarak ve uygulama içi etkinliklere katılarak $NAVI kazanabilir. Proje, uygulama içinde kazanç elde etmeye yarayan 3D NFT arabalarını satmak için birden fazla marka tarafından lisanslanmıştır.

Token’a ilişkin önemli tarihler:

  1. Para Yatırma (Desteklenen Ağ: ERC20)
  2. Alım Satım: 29 Kasım 2022, 15:00 (UTC+3)
  3. Çekme: 2 Aralık 2022, 13:00 (UTC+3)

Sürdürülebilir bir iş modeli ve araç bakımı, sigorta gibi gerçek hizmetlerden elde edilen çoklu gelir akışlarıyla Atlas Navi, bu alanda öncü NFT platformu olmayı hedefliyor. $NAVI token alım satımı yapmak için KuCoin borsasını kullanabilirsiniz. Ancak NAVI’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 2 Aralık 2022 13.00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Automata Network (ATA) Nedir?

Mina Protocol (MINA) Kendi Boğasını Yaşabilir mi?