in , ,

Aston Villa Fan Token Satışa Çıkıyor: $AVL Token Nasıl Satın Alınır?

Aston Villa AVL

İngiltere futbol ligi ekiplerinden Aston Villa, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 16 Eylül 2021 Perşembe günü Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $AVL token’ler ön satışa çıkıyor. 2 Sterlin’den satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin ön satış toplam 500,000 $AVL olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında maksimum 75 adet $AVL token alabilecek. Saat 16.01’den bir sonraki gün 12.00’ye kadar maksimum satın alma adedi 175 $AVL’ye çıkartılacak.

$AVL Token Nasıl Satın Alınır?

$AVL Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $AVL token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $AVL Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $AVL Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Algorand (ALGO), Drone Racing League İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Walmart’tan Litecoin (LTC) Soruşturması