içinde

Astar Network ($ASTR) KuCoin’de Listeleniyor: Astar Network ($ASTR) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Astar Network ($ASTR) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Astar Network ($ASTR) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri ASTR/USDT ve ASTR/BTC’dir.

Yatırımcılar, yarın (20 Ocak) TSİ 12:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden $ASTR alım-satım yapabilecek. Ancak $ASTR’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 21 Ocak TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter hesabının $ASTR listeleme haberi:

Astar Network ($ASTR) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
7,000,000,000 ASTR$182,070,000
2022-01-17
PoS
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
606,900,000 ASTR$61,780,048

Astar Network, Polkadot üzerinde EVM (Ethereum Virtual Machine), WebAssembly, çoklu L1 zincirleri ve ZK Rollups gibi L2 (katman 2) çözümlerini destekleyen çok zincirli Build2Earn akıllı sözleşme merkezidir. Astar, birden fazla blockchain’i ve EVM’yi destekleyecek çok zincirli bir akıllı sözleşme platformu olmayı hedefliyor.

Astar Network (ASTR)
Astar Network (ASTR) KuCoin’de Listeleniyor

Polkadot Relay Chain akıllı sözleşmeleri desteklemez. Bu nedenle, ekosistemin Polkadot ekosisteminde inşa etmek isteyen tüm geliştiriciler için bunu sağlayan bir parachain’e sahip olması önemlidir. Astar Network, EVM’yi destekleyerek ve EVM ile WASM akıllı sözleşmelerinin bir arada bulunabileceği ve birbirleriyle iletişim kurabileceği bir parachain oluşturarak tüm geliştiriciler için en iyi çözümü sağlamak için ortaya çıkmıştır. (Astar Network önceden Plasm olarak biliniyordu.)

$ASTR, Astar Network projesinin yönetişim ve ücretlendirme token’idir.

Official Website: https://astar.network/

Whitepaper: https://github.com/AstarNetwork/plasmdocs/blob/master/wp/en.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Coinbase ve Mastercard İş Birliği

KuCoin

Ertha ($ERTHA) KuCoin’de Listeleniyor: Ertha ($ERTHA) Nedir?