içinde

Astar (ASTR) Binance’de Listeleniyor: Astar (ASTR) Nedir?

Binance

Astar (ASTR) bugün 28 Şubat TSİ 14:30’da ASTR/BUSD ve ASTR/USDT işlem çiftleri ile Binance kripto para borsasında listelenecek.

Yatırımcılar, TSİ 14:30’dan itibaren artık Binance üzerinden $ASTR alım satımı yapabilecek. $ASTR yatırma işlemleri şu anda aktif. Ancak Binance’ten $ASTR’lerinizi başka yere çekmek, aktarmak için yarın (1 Mart) TSİ 14:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Binance Twitter hesabının ASTR listeleme haberi:

Astar (ASTR) Nedir?

Astar Network, Polkadot üzerinde Ethereum Virtual Machine, Web Assembly ve Layer 2 çözümlerini destekleyen çok zincirli bir dApp merkezidir.  Astar Network, Web3.0 için ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir altyapıdır. Astar Network, Parity’nin Substrate çerçevesi ile oluşturulduğundan, aynı zamanda ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme platformu olarak da işlev gören gelecekteki bir Polkadot parachain olabilir. Polkadot Relaychain, tasarımı gereği akıllı sözleşmeleri desteklemez. Bu, Astar’a bu boşluğu doldurma fırsatı vermektedir.

Astar (ASTR)

Ölçeklenebilirlik, açıkçası dApp geliştiricilerinin sahip olduğu en önemli taleplerden biridir. İdeal olarak, geliştiriciler, ölçeklenebilirliğini düşünmek zorunda kalmadan Astar Ağı üzerinde herhangi bir uygulama oluşturabilir. ASTR, ağın yönetişim token’idir. ASTR token sahipleri ağ yönetimine katılabilir, işlem ücretlerini ödeyebilir ve token’i stake ederek ödüller kazanabilir.

Official website: https://astar.network/

Whitepaper: https://docs.astar.network/

Astar (ASTR) Nasıl Alınır?

$ASTR ile trade edebilmeniz için öncelikle bir Binance hesabınız olmalı. Daha önce bir Binance hesabı oluşturmadıysanız aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Oluşturduğunuz hesabınıza para transfer ettikten sonra $ASTR ile alım satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

GemUni CEO’su Cassie Nguyen ile AMA Etkinliği

SWIFT Sistemi Nedir? Rusya’nın SWIFT Sisteminden Çıkarılmasının Sonuçları