in

$ASM Fan Token Chiliz Borsasında Listeleniyor

Fransa Ligue 1 ekiplerinden AS Monaco 18 Ocak 2022 tarihinde Socios üzerinden bir fan token çıkarmıştı. $ASM token 3 Şubat 2022 tarihinde Chiliz borsasında yerini alacak. Kullanıcılar TSİ 17:00’den itibaren Chiliz borsasında $ASM token ile alım – satım yapabilecek. Bugün listelenmesi beklenen fan token’ın, listelenme tarihi 3 Şubat’a ertelendi.

Haber resmi Chiliz Twitter hesabında duyuruldu.

$ASM Token Nedir?

AS Monaco kulübünün resmi fan token’ıdır. Bu fan token’a sahip olan kullanıcıların AS Monaco kulübü ile ilgili birtakım ayrıcalıkları bulunacak. Kulüp kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak veya takım antrenmanlarına VIP katılma hakkı gibi pek çok etkinlikte rol alabilecekler.

Socios ile $ASM Token Nasıl Satın Alınır?

$ASM token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $ASM token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

Fan Token Nedir, Ne İşe Yarar?

Fan token’a sahip olan kullanıcılar, destekledikleri kulüpler nezdinde birtakım ayrıcalıklara sahip olacaklar. Kulüp kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak gibi birçok VIP etkinlikte yer alabilecek. Fan token’lar, hem taraftarlara birtakım ayrıcalıklar tanırken hem de kulüplerin kendi taraftar topluluklarıyla daha güçlü bir ilişki kurmasını sağlamaktadır. Tüm bunların yayınında fan token’lar kulüpler için birer gelir kapısı sağlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

YGG SEA Ekibi ile AMA Etkinliği

Stablecoin

Fiat Dijital Paralar, Stablecoin’lerin Yerine Geçebilecek mi?