içinde ,

AS Monaco Fan Token ($ASM) Socios’ta Listeleniyor

AS Monaco Fan Token
AS Monaco Fan Token $ASM

AS Monaco, spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz ile ortaklaşa olarak, taraftar etkileşimi ve ödül uygulaması Socios.com’da bir Fan Token’ı başlatacaklarını resmen duyurdu.

AS Monaco, 8 adet Ligue 1 şampiyonluğu, 10 adet yerel kupa galibiyeti ve 2 adet Avrupa Kupası final maçıyla Fransız futbolunun en büyük geçmiş rekorlarından birine ve güçlü bir Avrupa mirasına sahiptir.

Socios.com ve Fan Token’ları, kulübün uluslararası taraftar kitlesini tanıması ve ödüllendirmesi için sayısız fırsat yaratacaktır. Socios.com ayrıca AS Monaco’nun genel dijital iletişim stratejisinde heyecan verici yeni bir katman olacak ve kulübün halihazırda sosyal medyada 19 milyonun üzerinde takipçisi olan etkileyici küresel varlığını büyütmesine yardımcı olacak.

Socios.com; Paris Saint-Germain, FC Barcelona, Inter Milan, Juventus, Napoli, AS Roma, Valencia, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla büyük spor organizasyonuyla ortaklık kurmuştur. Socios.com’un geniş ağı, futbolun yanısıra UFC, F1 takımları, 25 NBA franchise’ı ve NHL, e-spor ve kriketin önde gelen takımlarını da içerir.

$ASM Fan Token’ının ne zaman piyasaya sürüleceği, fiyat ve arz ile ilgili ayrıntılar kısa süre içinde açıklanacak.

AS Monaco Başkan Yardımcısı ve CEO’su Oleg Petrov şunları söyledi:

“Kulübün dijital gelişiminin bir parçası olarak, uluslararası taraftar topluluğumuzla yeni etkileşim biçimleri bulmak bir önceliktir. $ASM Fan Tokenın oluşturulması, taraftarlarımızla farklı bir şekilde etkileşim kurma fırsatı sunarak yeni deneyimlerin keyfini çıkarmalarını sağlar. Spor dünyasının en prestijli organizasyonlarından bazılarında uzmanlığa sahip öncü ve sektör lideri bir şirket olan Socios.com platformuyla ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus ise şunları söyledi:

“AS Monaco sadece başarılı bir futbol kulübünden daha fazlasıdır, kozmopolit bir imaja ve büyük bir küresel takipçi kitlesine sahip, prensliğin çok görünür ve güçlü bir elçisidir.”

“Fan Token’ları, kulübün daha önce hiç olmadığı kadar geniş küresel taraftar topluluğuyla bağlantı kurmasını sağlayacak ve taraftarlarına Socios.com’da benzeri görülmemiş katılım ve ödül fırsatlarından yararlanma imkanı verecek.”

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Bitcoin Yeni Dönemin “Altın”ı Olabilir mi?

Bitcoin

Bitcoin’de Belirsizlik Sürüyor