içinde

ArthSwap Topluluk Yöneticisi Necdet Gülnar ile AMA Etkinliği

ArthSwap projesi Topluluk Yöneticisi Necdet Gülnar, 19 Mart 2022 Cumartesi Türkiye saati ile 17:00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Necdet Gülnar, Community Manager of ArtSwap project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram Group on Saturday, March 19, 2022 at 14:00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want read the details.

Kripto Piggy: Herkese merhaba KoinSaati ailesi, bugün AMA etkinliğimiz için ArthSwap projesi Topluluk Yöneticisi Necdet Gülnar bizlerle. Hoş geldin, nasılsın?

Hello everyone, KoinSaati family, ArthSwap Project Community Manager Necdet Gülnar is with us today for our AMA event. Welcome, how are you?

Necdet Gülnar: Merhabalar, hoşbuldum. Bugün burada misafiriniz olmak mutluluk verici. Gayet iyiyim sizler nasılsınız?

Hello. It is a pleasure to be your guest here today. I’m fine, how are you?

Kripto Piggy: Biz ve topluluğumuz da ArthSwap’ı konuk ettiğimiz için çok mutluyuz. Hazırsanız başlayalım mı?

We and our community are very happy to host ArthSwap. If you are ready, shall we start?

Necdet Gülnar: Tabikide !

Of course!

Kripto Piggy: Merhaba Arkadaşlar,

ArthSwap projesi Topluluk Yöneticisi Necdet Gülnar, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.

Necdet, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğin için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:

⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.

⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.

Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/koinsaati/status/1504461933721767939) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/arthswap hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır. Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,,

Necdet Gülnar, Community Manager of ArthSwap project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.

Necdet, thank you for accepting our invitation to answer the questions about ArthSwap!

Our event will be held in 2 sessions:

⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.

⁃ After Necdet answer our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in Turkish is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Necdet will cherry pick and answer 5 questions of the community.

Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1504461933721767939) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/arthswap Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize. Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Kripto Piggy: S1- Arthswap platformu ile henüz tanışmamış olan topluluk üyelerimiz için projeyi kısaca anlatabilir misiniz?

Q1- Could you briefly describe the project for our community members who have not yet met the Arthswap platform?

Necdet Gülnar: ArthSwap kısaca Astar ağı üzerinde bulunan en büyük proje olmasının yanı sıra ilk önce bir swap borsasıdır.Bsc ağı için Pancakeswap ne ise yada Etherium için UniSwap ne ise Astar içinde ArthSwap o’dur. Şu an hali hazırda üzerinde 100 milyon dolardan fazla $ TVL bulunmaktadır. Ve çok güçlü destekçilerimiz bulunmakla beraber bir çok projeyle beraber bir çok çalışma yürütüyoruz. Destekçilerimiz ve partnerlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılarımız https://arthswaptr.medium.com/ sayfamızı incelemesinde fayda olacağını düşünüyorum.

ArthSwap is briefly a swap platform as well as being the largest project on the Astar Network. ArthSwap to Astar Network is what Pancakeswap is to BSC network or UniSwap is to Ethereum. It currently has over $100 million in TVL. And although we have very strong supporters, we have collaborations with many other projects. I think it would be beneficial for our users who want to get more detailed information about our supporters and partners to visit our https://arthswaptr.medium.com/ page.

Kripto Piggy: Açıklamanız ve link için teşekkür ederim. Topluluğumuz için faydalı olacaktır

Thank you for your explanation and the link. It will be useful for our community

Necdet Gülnar: Rica ederim

You’re welcome

ArthSwap

Kripto Piggy: S2- Şu an kripto dünyasında pek çok Swap platformu var. Arthswap’ı benzer DeFi platformlardan ayıran farklardan veya üstün yönlerden bahsedebilir misiniz?

Q2- There are many Swap platforms in the crypto world right now. Can you talk about the differences or superior aspects that distinguish Arthswap from similar DeFi platforms?

Necdet Gülnar: Tabi , ArthSwap bir swap borsasından çok daha fazlası ve Astar ağı hızlı bir şekilde büyürken ArthSwap bunun en büyük destekçisi.Swap işlemleri haricinde kullanıcılarımız likidite madenciliği ile pasif gelir elde edebilir ayrıcada Q2’de single stake özelliğimizi hayata geçireceğiz. Ekosistem üzerinde bulunan diğer tokenler ile bu şekilde de kazanç elde yolu kullanıcılarımız için açılmış olacak. Ve en güze özelliklerinden birini yakın zamanda duyurduk , bunca özelliğin yanı sıra ArthSwap bir launchpad platformudur.

Sure, ArthSwap is much more than a swap exchange and while the Astar network is growing rapidly, ArthSwap is its biggest supporter. Apart from swap transactions, our users can earn passive income with liquidity mining, and we will implement our single stake feature in Q2. With other tokens in the ecosystem, the way of earning in this way will be opened for our users. And we recently announced one of its best features, despite all these features, ArthSwap is a launchpad platform.

Kripto Piggy: Oldukça güzel ve farklı özellikleriniz var. Kesinlikle ArthSwap bir swap borsasından çok daha fazlası! Açıklamanız için teşekkür ederim. Sıradaki sorumuza geçiyorum

You have some pretty cool and different features. Definitely ArthSwap is much more than a swap exchange! Thank you for your explanation. Moving on to our next question

Necdet Gülnar: Buyrun lütfen

Please go ahead
ArthSwap
Kripto Piggy: S3- Arthswap platformu ile birlikte, Astar Network’un de öne çıktığını görüyoruz. Astar Network’un ne olduğunu, çalışma şeklini ve Arthswap için önemini bize açıklayabilir misiniz?
Q3- Along with the Arthswap platform, we see that Astar Network also comes to the fore. Can you explain to us what Astar Network is, how it works and its importance for Arthswap?
Necdet Gülnar: Aslında bu sorunun cevabını istemeden biraz önce kısmı olarak konuştuk. Astar Network, Polkadot üzerinde Ethereum, WebAssembly ve ZK Rollups gibi layer-2 çözümlerini destekleyen bir dApp merkezidir. Eski ismiyle Plasm olarak blockchain sektöründe yerini almıştır.Kurucusu Sota Watanabe’dir. Aynı zamanda Sota Bey’de bireysel olarak projeyi teknik anlamda desteklemekte ve sahip olduğu NextWebCapital şirketi ile ArthSwapın finansman turunda en büyük desteği sağlayan kuruluşlardan biri olarak kendini göstermiştir.
Actually, we talked in part just before asking for the answer to this question. Astar Network is a dApp hub on Polkadot that supports Ethereum, WebAssembly, and layer-2 solutions like ZK Rollups. It has taken its place in the blockchain industry formerly known as Plasm. Its founder is Sota Watanabe. At the same time, Mr. Sota individually supports the project technically, and with his NextWebCapital company, he has shown himself as one of the organizations that provided the biggest support in the financing round of ArthSwap.
Kripto Piggy: Astar ve ArthSwap’ın birbirlerini güzel tamamlayacağını düşünüyorum. Yanıtınız için teşekkür ederim
I think Astar and ArthSwap will complement each other nicely. Thank you for your response.
Necdet Gülnar: Kesinlikle ! Beraber büyümeye devam ediyoruz !
Definitely! We continue to grow together!
ArthSwap
Kripto Piggy: S4- Arthswap platformu, kullanıcılar için ne tür ayrıcalıklar ve kazançlar sağlayacak, swap platformu olmak dışında başka hizmetler de yer alacak mı, biraz açıklayabilir misiniz?
Q4- Can you explain a little bit what kind of privileges and benefits the Arthswap platform will provide for users, and will there be other services besides being a swap platform?
Necdet Gülnar: Şu anda Likidite madenciliğinin yanı sıra yakın zamanda yürürlüğe sokmaya planladığımız single stake ve launchpad paltformu öne çıkan özelliklerinden biridir. Daha planladığımız bir çok yenilik var fakat şuan onları sürpriz olarak saklamak daha doğru olacaktır. Resmi twitter ve ArthSwap Türkiye resmi twitter hesabımızı takip ederek en güncel gelişmeleri kaçırmamanızı tavsiye ediyorum . Gelecekte sizlere çok büyük sürprizlerimiz olacak.
In addition to liquidity mining, the single stake and launchpad platform that we plan to put into effect in the near future is one of its prominent features. There are many innovations we have planned, but now it would be better to keep them as a surprise. I would recommend you to follow our official twitter and ArthSwap Turkey official twitter account, so you wouldnt miss the latest developments. We will have great surprises for you in the future.
ArthSwap
Kripto Piggy: S5- Arthswap ekosisteminin tokeni olan $ARSW ‘den biraz bahsedebilir misiniz? Platform içinde ne tür kullanım avantajları sağladığını öğrenebilir miyiz?
Q5- Can you talk a little bit about $ARSW, the token of the Arthswap ecosystem? Can we learn what kind of usage advantages it provides within the platform?
Necdet Gülnar: $ARSW token’i IDO’larda kilitleyerek kullanıcılarımız ön satış fırsatlarından faydalanabilecek. Ayrıca partner olduğumuz platformlarda da çok farklı kullanım şekilleriyle kendini gösterecek. $Arsw token şuan için piyasaya sürülmedi önümüzdeki aylar içerisinde bunu gerçekleştireceğiz. Geçtiğimiz haftalarda airdrop ve likidite madenciliği ödülüne hak kazanan kullanıcılarımız için dağıtım gerçekleşti fakat şuan transfer edilebilme özelliği mevcut değil. Kullanıcılarımızın cüzdanlarında kilitli bir şekilde duruyor.
By locking the $ARSW token in IDOs, our users will be able to take advantage of pre-sale opportunities. It will also show itself with very different usage patterns on the platforms we are partners with. $ARSW token has not been launched for now. We will do so in the next month. Distribution has been made for our users who have been awarded the airdrop and liquidity mining award in the past weeks, but it is not transferable at the moment. It is locked in our users’ wallets.
Kripto Piggy: $ARSW token’in gelişmeleri için sabırsızlıkla bekliyorum. Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim. Son sorumuz buydu. Hazırsanız topluluk sorularına geçeceğiz.
I’m looking forward to the developments of $ARSW token. Thank you for all your replies. That was our last question. If you’re ready, we’ll move on to the community questions
Necdet Gülnar: Tabi merakla bekliyorum topluluğumuzun sorularını
Sure, I’m looking forward to our community’s questions
Innova Vention: Bu haftanın başlarında ArthSwap, Nisan ayında IDO Launchpad’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bana bundan daha fazla bahseder misiniz? IDO’ya Nasıl Katılabilirim?
I Read. Earlier this week ArthSwap announced the release of our IDO Launchpad in April. Can You Tell Me More About That. How Can I Join IDO?
Necdet Gülnar: Tüm detayları yakında sizlerle paylaşacağız, bu yüzden lütfen bizi Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan takip edin. https://twitter.com/arthswap
We will share all the details with you soon, so please follow us on Twitter and our other social media accounts. https://twitter.com/arthswap
Doruk Gündoğdu: Arsw’nin max arzı nedir? Teşekkürler.
What is the max supply of $arsw?
Necdet Gülnar: Toplam arz 1,000,000,000 adettir. Fakat bütün tokenlerin dolaşıma sokulması 24 ay sonunda bitmiş olacak. Düzenli bir şekilde olacak daha fazla detaylı bilgiyi buradan elde edebilirsiniz https://docs.arthswap.org/
The total supply is 1,000,000,000. But all tokens will be in circulation by the end of 24 months. You can find more detailed information on a regular basis here.
Kamil Taner: Pazarlama stratejisi çok önemlidir. İyi olan ne olursa olsun bir ürün pazarlama ve tanıtım yapılmadan piyasaya sürülebilir. Peki bunun için planlarınız neler? Topluluklarla nasıl güçlü ilişkiler kuracaksınız?
Marketing strategy is very important. A product can be established on the market without marketing and promotion, whatever it is good. So what are your plans for this? How will you build strong relationships with communities?
Necdet Gülnar: Kullanıcılarımızın her birine değer veriyoruz. ArthSwap, sadık ve sevgi dolu geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu için şanslı. Kullanıcılarımıza teşekkür etmenin bir yolu olarak birden fazla kampanya düzenliyoruz. Bu mevcut kampanya, likidite sağlayıcılarımızın bizden aldıkları madencilik ödülüne ek olarak ekstra ARSW tokenleri kazanmalarını sağlıyor. Bu makalede ayrıntıları okuyabilirsiniz: https://medium.com/arthswap/announcing-arthswap-ido-launchpad-pre-release-campaign-244fa21674a7
We value each and every one of our users. ArthSwap is lucky to have a large fan base that are loyal and loving towards us. We have been having multiple campaigns as a way to say thank you to our users. This current campaign enables our liquidity providers to earn extra ARSW tokens in addition to the mining reward they receive from us. Read the details in this article: https://medium.com/arthswap/announcing-arthswap-ido-launchpad-pre-release-campaign-244fa21674a7
Ozan Kaya: Arthswap’ın borsa listelemesi ne zaman?
When is Arthswap’s exchange listing?
Necdet Gülnar: Borsa listememiz Q2 diliminde yani 2. çeyrekte gerçekleşecek.$ARSW, kesinlikle büyük borsalarda listeleme planlarımız var.
Our exchange listing will take place in Q2. $ARSW will definitely be listed on major exchange platforms.
Fatih: Arthswapta nft ile ilgili bir çalışma olucak mı?
Will there be a study on ArthSwap NFT?
Necdet Gülnar: İlerleyen dönemlerde ArthSwap üzerinde NFT market ve NFT stake gibi özellikler yer alacak. Quantstamp denetimi yakın zamanda tamamladı. Bu sayede kullanıcılarımıza güvenli bir şekilde buna benzer bir çok hizmet sunucaz. Duyurulardan anında haberdar olmak için lütfen Resmi twitter hesabımızı ( https://twitter.com/arthswap) ve Resmi Türkiye Twitter hesabımızı takip edin ( https://twitter.com/ArthswapT )
In the future, ArthSwap will include features such as NFT market and NFT staking. Quantstamp has recently completed the audit. In this way, we will offer many similar services to our users in a secure manner. Please follow our Official Twitter account (https://twitter.com/arthswap) and Official Turkey Twitter account (https://twitter.com/ArthswapT) to be instantly informed about the announcements. )
Kripto Piggy: Çok teşekkür ederiz, gerçekten harika bir etkinlik oldu. Birçok konu hakkında bilgi edindik. Takip eden ve soru soran değerli topluluğumuza da çok teşekkürler. Sizi burada ağırlamak benim için bir mutluluktu. Umarım tekrar sizi misafir eder ve projeniz hakkındaki gelişmeleri öğrenebiliriz.
Thank you very much, it was a really great event. We’ve learned about many subjects. Many thanks to our valuable community for following and asking questions. It was a pleasure for me to host you here. I hope we can host you again and learn about the developments about your project.
Kripto Piggy: Gelişmeleri öğrenmeyi KoinSaati topluluğu olarak merakla bekliyoruz
We’re looking forward to learning the developments as the KoinSaati community.
Necdet Gülnar: Kesinlikle çok güzel bir etkinlik oldu , bizleri misafir ettiğiniz için size ve topluluğumuza çok teşekkür ederiz. Umarım ileride tekrar görüşürüz
It was definitely a very nice event, thank you very much to you and our community for hosting us. Hope to see you again in the future.
ArthSwap hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:
Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

KlayCity (ORB), Qredo (QRDO) ve C2X (CTX) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

Piyasalar Bu Hafta Nelere Odaklandı ?