in

Arsenal Fan Token Bugün Satışa Çıkıyor: $AFC Token Nasıl Satın Alınır?

Arsenal Fan Token

İngiltere futbol ligi ekiplerinden Arsenal, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. Bugün Türkiye saati ile 17.00′de Socios üzerinden $AFC token’ler satışa çıkarılıyor. 2 Sterlinden satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin toplam adedi 2 milyon olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 17.00-19.00 arasında en fazla 100 adet $AFC token alabilecek. Saat 19.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 500′e çıkartılacak. Taraftarlar $AFC Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

$AFC Token Nasıl Satın Alınır?

$AFC Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $AFC token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $AFC Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $AFC Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bir Başka DeFi Hack Olayı: DAO Maker Hacklendi mi?

Blockchain Teknolojisinin Sigorta Sektörüne Getirebileceği Yenilikler Nelerdir?