içinde

Ariva (ARV) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Ariva (ARV) Nedir?

Ariva (ARV) yatırma işlemleri 21 Mart TSİ 17:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. 22 Mart’ta yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Ariva (ARV) için 21 Mart TSİ 17:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. ARV için spot işlemler (ARV/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 22 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak ARV’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 23 Mart 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Ariva Twitter hesabının ARV listelenme haberi:

Ariva (ARV) Nedir?

Ariva, kripto paralar tarafından oluşturulan yeni nesil seyahat & turizm ödeme ve ödül sistemidir. Binance Smart Chain tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir seyahat ve turizm portalının yeni nesli “Ariva.World”dür. Üyelerin daha önceki gezginlerin deneyimleri ve paylaşımları ışığında global ve yerel turizm hizmet sağlayıcıları ile buluşabilecekleri, kripto paralar ile rezervasyon yapabilecekleri, hem rezervasyonlarından hem de değerli içerik paylaşımlarından kripto para kazanabilecekleri bir Travel & Tourism ağıdır.

Ariva (ARV)

Ariva, Ariva,World portalı ile dünya çapında bir “Kripto Para Birimi tabanlı B2C turizm ve seyahat platformu” oluşturmayı amaçlamaktadır.

Ariva.World’ün yerel kriptografik olarak güvenli değiştirilebilir protokol simgesi (ARV), Ariva.World protokolünde  belirtilen yardımcı program işlevlerinin aktarılabilir bir temsilidir ve yalnızca Ariva’da birlikte çalışabilir bir yardımcı program token’i olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Official website: https://ariva.digital/

Whitepaper: https://ariva.digital/doc/whitepaper.pdf

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Haftaya Pozitif Başladı I 22.03.2022

El Salvador

El Salvador “Volkan Bonolarını” Erteliyor