in ,

Argentine Football Association Fan Token (ARG) Nedir? Nasıl Alınır?

Dünya Kupası organizasyonu ile ilgileri yeniden üzerine çekmeyi başaran fan tokenler, organizasyon boyunca zaman zaman yükselirken zaman zaman düşüşler yaşadı. Arjantin Milli Futbol Takımı’nın fan tokeni de bunlardan biriydi. 

Arjantin Futbol Federasyonu’nun Socios.com ile kurduğu işbirliği sonrası piyasaya sürülen ARG token, Chiliz altyapısında çalışır. Arjantin Futbol Federasyonu ve Socios.com işbirliğinde yaratılan bu varlık, 11 Haziran 2021 tarihinde Socios.com üzerinden satışa sunuldu. 

ARG Fan Token sahipleri, kulüplerine destek olurken bir yandan tokenin sağladığı avantajlardan yararlanmaktadır. 

ARG Fan Token Avantajları 

ARG fan token yatırımcılarına milli takım ürünlerinde ve maçlarında indirimler, imzalı ürünler ve özel organizasyonlara katılabilme gibi farklı birçok avantaj sunmaktadır. 

ARG Kullanım Alanları Nelerdir? 

  • ARG fan tokeni kullanabileceğiniz Socios.com platformunda sahip olduğunuz coin kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz. 
  • Platformda bulunan ödül avı sayesinde yalnızca giriş yaparak etrafınızdaki ödül tokenleri toplayabilir ve daha fazla ARG token sahibi olabilirsiniz. 
  • Platformda bulunan oyunları oynayarak ve quiz’lere katılarak da Arjantin Milli Takım fan token kazanabilirsiniz. 
  • Arjantin Milli Futbol Takımı’nın performansı, taraftar durumu, token işlemleri ve daha pek çok konuda, platformun sohbet ortamından faydalanabilirsiniz. 

ARG İstatistikler 

Toplamda 20 milyon arzı bulunan Arjantin Milli Takım fan tokenin dolaşımdaki arzı ise 3 milyon 746 bin 912’dir. Bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 9,15 dolar seviyesini 18 Kasım 2022’de gören ARG fan token, en düşük seviyesini ise 12 Mayıs 2022’de 0,4221 dolar fiyatı ile görmüştür. 

ARG Nasıl Alınır? 

ARG fan tokeni nasıl alırım sorusunun cevabı oldukça basit. Birçok kripto varlık alım satım platformunda listelenen ARG; Chiliz, OKX, Gate.io, Poloniex, Bitget gibi borsalar üzerinden kolayca alınıp satılabilir. Varlığı aynı zamanda yerli borsa Paribu üzerinden de kolayca alıp satabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin’de Yön Nereye? Yükseliş Gelecek mi?

SingularityNET (AGIX) Nedir? Nasıl Alınır?