in

Ardana, Optim Finance ile Ortaklığını Duyurdu

9 Mart Medium blog yazısında, Optim ve Ardana ortaklıklarını duyurdu. Ardana, Optim Finance’in kullanıcıları için gelir akışlarını artıracak. Lansman öncesinde çekirdek altyapı testi gerçekleştirilecek. Bu testin amacı her iki şirket için de sorunsuz entegrasyon ve birlikte çalışabilirlik sağlamak.

9 Marttarihli Medium blog yazısında Ardana, Cardano DeFi Lideri Optim Finance ile ortaklığını duyurduBu ortaklıkta Optim Finance, Ardana’nın sunduğu hizmetlerinden yararlanacak. Bu hizmet, sermaye açısından verimli ve optimize edilmiş gelir akışları sağlamak olarak nitelendirilebilir ve gelir elde etme yelpazesini genişletebilir. Bununla birlikte yüksek verimli, talep üzerine istikrarlı varlıklara erişim sağlanıyor. Böylece Optim kasalarında, optimum sermaye tahsisinde Ardana ekosisteminden yararlanabilecek. 

Stableswap DEX’ler, Optim kasaları için çok adımlı stratejilerinde kritik bir rol oynar. Ardana, Optim’in çeşitli istikrarlı varlıkları için hem üretmesini hem de takas etmesini sağlayacak. Kasalar için yerel birleştirme ve kaldıraç özellikleri sağlandığında kendi dahili gelir akışları da en üst düzeye çıkıyor.

Optim’in likiditesi, Ardana Rewards Enhancement Module’de (AREM) LP coin’lerini stake ederek likidite madenciliği mekanizmasına katılabilen Ardana protokolünde stratejilerde rol oynar. Böylece Optim likidite madenciliği zincirine giriş yaptı. Bununla birlikte her iki topluluk yönetişim ve oylama ile güç birleşimi sağladı.

Lansmandan önce çekirdek altyapı birlikte test edilecek. Bu test ile her iki protokolün yayına girildiği zaman sorunsuz entegrasyon ve birlikte çalışabilirlikleri denetlenecek. Cardano DeFi ekosisteminde verim üretimini optimize etmek için tasarlanan Optim Finance; Single Asset Vaults, DEX LP Vaults, Stake Ops ve Lender Ops’u içinde barındırmaktadır.

Kaynak: Coinquora

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Emine Akbayır tarafından yazıldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunu.

Ripple (XRP), Fantom (FTM) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizleri I 15.03.2022

Euro, Ukrayna Barış Görüşmelerinde İlerleme Umuduyla Yükseldi