in ,

Arbitrum Verilerinde Artış Yaşanıyor

23 Mart 2023’te airdrop dağıtımı gerçekleştirecek olan Arbitrum, günlük aktif kullanıcı sayısında geçen haftaya oranla %50’den fazla artış yaşadı. 

Arbitrum’un günlük işlemlerde Ethereum’u geçmeyi başardığı en son Şubat ayının ikinci yarısında görülmüştü. Son bir hafta içerisinde aktif kullanıcı sayısına göre Arbitrum ekosisteminde yer alan en iyi 15 merkeziyetsiz uygulama (dApp) ise şöyle sıralandı: 

BitKeep Swap, 7 günlük aktif cüzdan sayısına göre başı çekerken, onu Uniswap V3, Galxe ve 1inch Network takip etti. BitKeep Swap, Stargate ve Vela Exchange en yüksek haftalık kullanıcı artışını yaşayan platformlar oldu. 

Arbitrum

7 günlük toplam kilitli değer (TVL) artışına göre ilk 10 Arbitrum projesi ise şöyle:

Ramses 72,5 milyon dolar kilitli değer ile başı çekerken, Llama Pay 55.8 milyon dolarlık kilitli değer ile onu takip etti. Listenin devamında ise Balancer V2, Camelot, Aave V3, Zyberswap, Uniswap V3, Curve, Gains Network ve Stargate yer aldı.

Dune Analytics’in geçtiğimiz günlerde paylaştığı verilere göre, Arbitrum airdrop etkinliğine uygun katılımcı adresi 625 bin 143 olarak açıklandı. 

Arbitrum da alıcıların listesini ve yaklaşan airdrop için uygunluk kriterlerini zaten yayınlamıştı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Telegram Kullanıcıları Sohbetler Üzerinden USDT Gönderebilecek

TrustFi, İlk Domain Name Satışını Duyurdu!