in ,

Arbitrum Hangi Borsalarda Listelenecek?

Arbitrum

Ethereum Layer-2 çözümü Arbitrum, uzun süredir beklenen airdrop etkinliğini 23 Mart’ta gerçekleştireceğini duyurdu. 

Optimistic Rollup teknolojisi kullanan Arbitrum, önemli ölçüde hız ve verimliliğe sahiptir. Uzun süredir beklenen airdrop etkinliğini yakın zamanda gerçekleştireceğini açıklayan proje ile ilgili iki popüler kripto varlık alım satım platformundan listeleme haberi geldi. 

Arbitrum

Huobi ve MEXC tarafından yapılan açıklamalarda, 23 Mart tarihinde gerçekleştirilecek airdrop etkinliğinin ardından ARB’nin listeleneceği duyuruldu. 

Huobi tarafından gerçekleştirilen duyuruya göre platform, 17 Mart 2023 itibarıyla ARB yatırma işlemlerini başlattı. Diğer detayların ise ilerleyen günlerde netleşeceği ve kamuoyu ile paylaşılacağı açıklandı. Huobi, ilk aşamada ARB/USDT ve ARB/USDD işlem çiftlerini ticarete açacak. 

Bir diğer gelişme de MEXC tarafından geldi. 23 Mart tarihinde ARB listeleme işlemini gerçekleştireceğini açıklayan platform, net saatlerin ilerleyen günlerde duyurulacağını belirtti. Borsa, ilk aşamada yalnızca ARB/USDT işlem çifti ile alım-satım işlemlerine izin verecek. 

Platformlar, listeleme haberleriyle ilgili duyuruların yanı sıra kullanıcıları oluşabilecek sıkıntılara karşı uyarmayı da ihmal etmedi. Borsalar, listeleme sırasında oluşabilecek yüksek volatilite hareketlerine karşı kullanıcıları uyardı ve olası zararlardan kaçınmaları gerektiğini söyledi. 

Huobi ve MEXC’nin yanı sıra Bitrue, CoinW ve Glim Network gibi platformlar da projeyi listeleyeceğini ancak detayların ilerleyen günlerde açıklanacağını belirtti. 

Ticaret hacmi bakımından dünyanın en popüler kripto varlık platformu olan Binance, 20 Mart Pazartesi günü yaptığı açıklamayla Arbitrum’u listeleyeceğini duyurdu.

Arbitrum’un 23 Mart’ta gerçekleştireceği airdrop etkinliğinde dağıtacağı ödüller toplam arzın %12,6’sını oluşturuyor. ARB coin airdrop, Arbitrum One ve Arbitrum Nova’nın önemli kararlarında oy kullanmasına izin verecek DAO’nun başlangıcını temsil ediyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

dYdX’e Türkçe Kullanıcı Desteği Geliyor!

Ethereum (ETH) 1.700 Dolar Bölgesine mi Dönüyor?